Марко Дубенський – кращий в НГВУ «Долинанафтогаз»

дубенський27-го травня на стадіоні «Нафтовик» відбувся фінальний турнір між трьома кращими шахістами, що є працівниками НГВУ «Долинанафтогаз», за право представляти підприємство на галузевій спартакіаді ВАТ «Укрнафта» в м. Алушта в червні цього року.

 Турнір проходив за коловою системою в одне коло. Кожному учаснику давалось по 15 хв. на обдумування в одній партії.

В першому турі Ігор Свястин граючи білими фігурами несподівано поступився Роману Грицаю. Вже на виході з дебюту Ігор мав зайву фігуру. Проте не зумів її реалізувати в середині партії – Роман завдяки зв’язці фігуру відіграв. Ендшпіль все одно обіцяв білим кращі шанси, проте груба стратегічна помилка Свястина і на шахівниці вже виграшне пішакове закінчення для чорних.

В другому турі в Свястина вже не було належного настрою, адже перемагати потрібно було рейтинг-фаворита. Марко Дубенський здобув легку перемогу білими фігурами.

 Вирішальна партія відбулась в третьому турі між Романом Грицаєм та Марком Дубенським. Роман граючи білими фігурами погано розіграв дебютну стадію і отримав

безперспективну позицію з здвоєними пішаками та незахищеним королем. Марко міг завершити партію прямою атакою на короля завдяки тактичному удару, але вирішив грати більш надійно – на виграш матеріалу. Партія трохи затягнулась, але результату це не змінило. Перемогу в турнірі здобув Марко Дубенський.

 Турнірна таблиця:

 

Місце

Гравець

Рейт.

1

2

3

Очки

1

Дубенський Марко

2136

ў

1

1

2

2

Грицай  Роман

1778

0

ў

1

1

3

Свястин Ігор

1928

0

0

ў

0

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *