Молодіжний турнір в Івано-Франківську

кузьмин2

13 липня в Івано-Франківську відбувся 16-й традиційний молодіжний шаховий турнір організований молодіжною комісією Івано-Франківської єпархії УГКЦ. На старт турніру вийшли 25 шахістів з Калуша, Коломиї, Долини та Івано-Франківська. Серед учасників були чотири кандидати в майстри  спорту , три першорозрядники, решта шахісти молодших розрядів. Турнір проходив за швейцарською системою в сім турів. Контроль часу – 10 хв. на партію кожному  учаснику з додаванням 10-ти секунд за кожний зроблений хід.

В турнірі взяли участь п’ять долинян, що є вихованцями шахового гуртка в ПК «Прометей». Найкраще з долинян виступив Святослав Кузьмин, який набрав 4 очки з 7-ми можливих і поділив шосте місце, та додатковий показник відсунув його на десяту позицію. Варто відзначити не так результат, як впевнену гру Святослава, що фактично в кожній партії переважав своїх суперників по грі і міг розраховувати на більш високе місце. Зокрема, перемога в останній партії над кандидатом в майстри спорту з Коломиї  могла вивести його на третю сходинку в підсумковій таблиці.

Також 4 очки з 7-ми можливих набрав другорозрядник Владислав Бучинський, але турнір він  навряд чи зможе занести собі в актив, адже стартував він з трьох стартових поразок і в підсумку опинився на 13-му місці.

Успішно на турнірі виступив четверторозрядник Олег Керницький, який набрав 2 очки з 7-ми можливих. В Олега була можливість потрапити в призери серед юнаків до 10-ти років, але він маючи виграшну позицію несподівано поступився в останній партії і зайняв 22-ге підсумкове місце.

Нижче своїх можливостей виступили третьорозрядники Вячеслав Халепа – 2,5 очки з семи можливих  (21 місце) і Андрій Гаврилишин  - 2 очки з 7-ми можливих (23 місце).

В загальному заліку турніру перемогли рейтинг фаворити – перші чотири сходинки за кандидатами в майстри спорту. Перше місце з результатом 6,5 очок з 7-ми можливих зайняв Ігор Мельник з Івано-Франківська, друге місце з результатом 6 очок з 7-ми можливих зайняв діючий чемпіон області серед дорослих – Всеволод Ритенко з Калуша, і третє місце з результатом 5 очок з 7-ми можливих посів  Олексій Хріновський з Коломиї.