«Мукачівське літо – 2013». Петро Голубка перемагає в бліц-турнірі

мукачевоЗ 25 по 30 червня в місті Мукачево проходив шаховий фестиваль «Мукачівське літо – 2013» в програмі якого було шість шахових турнірів. Всього в фестивалі взяли участь 278 учасників, серед яких 5-ть гросмейстерів та 21 майстер.

В турнірі «F» (бліц-турнір) переконливу перемогу здобув міжнародний майстер з Вигоди Петро Голубка, який набрав 9-ть очок з 11-ти можливих випередивши міжнародного майстра з Одеси Дениса Ковальова на пів-очка та гросмейстера з Миколаєва Олександра Зубова на очко. Також в бліц-турнірі взяв участь діючий чемпіон Івано-Франківської області, калушанин Всеволод Ритенко, але з результатом 6-ть очок з 11-ти посів тільки 21-ше місце.

Петро Голубка стартував і в головному турнірі «А» з класичних шахів, проте зіграв не так вдало як в бліц-турнірі. Після 8-ми зіграних партій в активі вигодянина було 5-ть набраних очок. Перед заключним туром цей результат не давав можливості потрапляння в «основні призи», тому Петро прийняв прагматичне рішення зійти з турнірної дистанції. В підсумковій таблиці Голубка на 26-й позиції з 86-ти учасників.

 Інші шахісти з Івано-Франківщини змагались в турнірі «В». Найкраще з прикарпатців виступив кандидат в майстри спорту з Коломиї Валентин Марченко який з результатом 6-ть очок з 9-ти посів 6-те місце з 68-ми учасників. Віталій Стасюк з Івано-Франківська та Василь Іленяк (с. Красне, Рожнятівський р-н.) набрали по 4,5 очка і посіли відповідно 37-ме та 40-ве місце. Євген Трушак з Рогатина посів 42-ге місце з результатом 4 очки. Олександра Касапчук з Івано-Франкіфвська набрала 3,5 очки і посіла 55-ту сходинку.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *