Михайло Кепещук переміг на турнірі пам’яті Федьківа в Стрию

стрий28 вересня в Стрию відбувся 21-й шаховий турнір пам'яті Івана Федьківа. В турнірі взяли участь 83 учасники зі Львова, Вінниці, Долини, Болехова, Самбора, Миколаєва, Дрогобича, Сколе, Славське, Брюхович, Рудок, Верхнє Синьовидне, Гніздичева та Стрия. Серед них 1 міжнародний майстер та 13 кандидатів у майстри спорту України. Змагання відбувалися за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 10хв + 5сек.
Основна боротьба за перемогу в турнірі тривала між львів'яниним Богданом Полуляхом, чемпіоном м. Стрия Юрієм Коробовим та долинянином Михайлом Кепещуком. Михайло стартував з 5-ти перемог, зокрема здолав головного суперника з Львова, але вже в наступному раунді зазнав прикрої поразки від Юрія Коробова. В трьох заключних раундах наш шахіст зміг здобути три перемоги, а конкуренти  не змогли пройти дану дистанцію без втрат. Одноосібна перемога Михайла з переконливим результом 8 очок з 9-ти можливих.
Також вдало на турнірі виступив ще один долинянин Марко Дубенський, який набрав 6,5 очок (+5 =3 -1) і посів 7-ме місце. Марко зазнав єдиної поразки від Михайла Кепещука в 7-му турі.
Вперше на такого рівня турнірі зіграв Роман Грицай з Новички в активі якого 5 очок ( +4 =2 -3) і підсумкова 29-та сходинка. Два шахісти з Болехова Богдан Коцкович і Олександр Безус набрали по 4,5 очки. Але коли для Богдана це успішний результат, з яким він посів друге місце серед юнаків до 14-ти років, то Олександр виступив нижче своїх можливостей.
Перемогу серед дівча до 10-ти років здобула Анастасія Кепещук, яка набрала 4 очки. ЇЇ молодша сестричка Софія Кепещук змогла набрати 2 очки.
Детальну турнірну таблицю ви можете переглянути на сайті https://chess-results.com .
стрий_2019


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *