Михайло Кепещук зайняв друге місце на турнірі Клочев – 2016

кепещук222 травня в місті Клочев (Klotzev, Люблінське воєводство, Республіка Польща) відбувся ХV традиційний відкритий шаховий турнір в рамках гран-прі Люблінщини. Контроль часу 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід кожному учаснику. В цьому турнірі взяв участь долинянин Михайло Кепещук.

На старт турніру вийшли 30 шахістів серед яких були 3 міжнародні майстри. Основна боротьба за перемогу в турнірі точилася між міжнародним майстром Адамом Дезчинські  та кандидатом в майстри Михайлом Кепещуком. Після вдалого старту 3 очки з трьох можливих, обидва шахісти зустрілись в очній зустрічі. Михайло граючи чорними фігурами захистив трохи гіршу позицію і перехопив ініціативу в ендшпілі. Однак не зміг реалізувати зайвого пішака, нічия.
Далі вже йшла заочна боротьба. Після п'яти турів Михайлові вдалося вийти вперед. З результатом 4½ очки з 5-ти можливих він став одноосібним лідером. Однак вже в наступному турі наш шахіст поступився рейтинг-фавориту змагань і втратив першу сходинку.
В трьох заключних турах Михайло набрав 2½ очки і в підсумку з 7 очками з 9-ти можливих одноосібно посів друге місце.