Мирослав Марчук перемагає в Кубку міського голови Долини – 2019

марчук124-25 серпня в рамках святкування Дня Незалежності та Дня міста Долина відбувся традиційний шаховий турнір 14-й Кубок міського голови Долини - 2019. В змаганні взяли участь 35 учасників з Калуша, Перегінська, Рожнятова, Брошнева, Болехова, Вигоди та Долини. Кубок проходив в два етапи: швидкі шахи та блискавичні шахи. Турнір відбувся за підтримки Долинської міської ради та Долинського міського центру спорту та туризму ( керівник Святослав Димид).
Перший ігровий день. Швидкі шахи. Контроль часу 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід. В змаганні за швейцарською системою ( 9 турів) взяли участь 30 учасників. В підсумку перемогу здобув Василь Коцкович з Болехова який набрав 7,5 очок. На другому місці Максим Гречаний з Калуша - 7 очок. І трійку кращих замкнув Мирослав Марчук з Рожнятова - 6,5 очок.
Турнірна таблиця ( швидкі шахи):
Кубок_міського_голови_Долини_2019_РАПІДДругий ігровий день. Блискавичні шахи. Контроль часу 3 хвилини на партію + 2 секунди на хід. В змаганні за швейцарською системою ( 8 спарених турів, 16 партій) взяли участь 23 учасники. Впевнену перемогу здобув Мирослав Марчук з Рожнятова - 13 очок. Друге місце посів Василь Батіг - 11,5 очок. Третя сходинка в Наталії Стефанишин (Гошилик) - 11 очок.
Кубок_міського_голови_Долини_2019_БЛІЦВолодар почесного Кубка міського голови визначався за підсумками двох турнірів ( очки в швидких шахах множилися на коефіцієнт 2). Переможцем став Мирослав Марчук з Рожнятова. Турнірна таблиця:
Кубок_міського_голови_Долини_2019_КОМПЛЕКСПереможці були нагороджені Кубком, медалями, грамотами та призами. Також для потреб шахового клубу було придбано 2 шахових годинники DGT 2010.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *