На “Шахових надіях Прикарпаття” долиняни здобули срібний Кубок та десять медалей

коцкович_роман207 квітня в Івано-Франківську відбувся турнір "Шахові надії Прикарпаття" серед дітей віком до 13-ти років в якому взяли участь 52 учасники з Тлумача, Рогатина, Богородчан, Болехова, Коломиї, Калуша, Долини та Івано-Франківська. Турнір проходив в два етапи з комплексним заліком.
Перший етап - швидкі шахи за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу 10хв. + 5 сек. Другий етап - блискавичні шахи за швейцарською системою в 9-ть турів. Контроль часу 3 хв. +2 сек. Долинщину на турнірі представляли десять вихованців ПК "Прометей": Олег Роман, Олег Площинець, Роман Кос, Данило Ковалець, Анастасія та Софія Кепещук - з Долини, Матвій Василишин - з Тяпче, та троє братів Коцковичів - Богдан, Михайло та Василь з Болехова. З турнірними таблиця ви можете детально познайомитися на сайті: http://chess-results.com - швидкі шахи, блискавичні шахи.
Найбільш успішно на турнірі виступив Богдан Коцкович який в швидкі шахи впевнено переміг всіх своїх суперників і з 7-ма очками посів першу сходинку. Однак в блискавичні шахи Богдан грав гірше - набрав 6 очок в 9-ти партіях, і 13 очками за сумою двох видів. Золота медаль в швидких шахах і Кубок за друге місце в комплексному заліку. На пів-очка відстав від переможця комплексного заліку Андрія Балюка з Івано-Франківська, якому в партії останнього туру блискавичних шахів Богдан поступився відмовившись від нічиєї.
Олег Роман в швидкі шахи набрав 6 очок ( єдина поразка від Б. Коцковича), однак погано зіграв в блискавичні шахи - 5,5 очок з 9-ти можливих. В комплексі 11,5 очок. Срібна нагорода в швидкі шахи.
Коцкович Михайло в швидкі шахи набрав - 5 очок, трошки гірше в блискавичні шахи 4,5 очки. В комплексному заліку 9,5 очок. В віковій категорії юнаків 2008-2009 р.н. Михайло здобув бронзову медаль.
Площинець Олег вперше виступав на обласних змаганнях в цілому непогано, але нагород в своїй віковій категорії 2006-2007 р.н. не здобув. В швидкі шахи набрав 4 очки, в блискавичні -  5 очок. В комплексному заліку - 9 очок.
Роман Кос також набрав 4 очки в швидкі шахи, 5 очок в блискавичні шахи, в комплексному заліку - 9 очок. В віковій категорії 2010-2011 р.н. Срібна нагорода в швидкі шахи та срібна нагорода в блискавичні шахи.
Коцкович Василь 3 очки в швидкі шахи, 4 очки в блискавичні шахи. Виступ непоганий, але якби не спішив виступив би ще краще. В віковій категорії 2010-2011 без нагород.
Василишин Матвій набрав 2,5 очки в швидкі шахи і 4,5 очки в блискавичні шахи. За результатом останньої дисципліни отримав срібну медаль в віковій категорії 2010-2011 р.н.
Ковалець Данило набрав 3 очки в швидкі шахи і 4 очки в блискавичні шахи. Грав дуже добре враховуючи свій вік, Данилові ще не виповнилося навіть 6-ти років, але в віковій категорії 2012 р.н. і молодших серед хлопців до призерів не потрапив.
Кепещук Анастасія в швидкі шахи набрала 3 очки, в блискавичні шахи - 4 очки. В віковій категорії 2012 р.н. і молодших серед дівчат Анастасія здобула дві золоті нагороди.
Кепещук Софія також в наймолодшій віковій категорії серед дівчат здобула бронзову медаль в швидкі шахи і срібну - в блискавичні.

Фото наших учасників ви можете переглянути на нашій сторінці в Фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *