Новошин втретє поспіль перемагає на сільських Іграх

сільські_ігри12 серпня в селі Новошин відбулися  сільські спортивні Ігри Долинщини - 2018 присвячені 27-й річниці Незалежності України. В програмі Ігор вже традиційно відбувся командний шаховий турнір. Склад команди - 3 учасники. Контроль часу - 10 хвилин + 5 секунд на хід.
Цього року в турнірі взяли участь рекордно мала кількість команд - дев'ять, три з яких були не повні і розігрували місця з 7-го по 9-те в окремому турнірі. Решта шість команд грали між собою за коловою системою.

Фаворитами турніру були команди Новошина, Яворова та Вигоди і саме ці команди потрапили до числа призерів.
В боротьбі за "золото" більш успішнішою виявилась команда Новошина, яка вже втретє поспіль стає чемпіоном сільських Ігор. Але якщо два попередні роки новишинці запрошували кваліфікованих шахістів з області, то для третього чемпіонства вистачило сил шахістів з району - Василя Батога, Михайла Любка і Івана Максименка. Головних конкурентів з Вигоди та Яворова новошинці обіграли з рахунком 2:1 і за тур до завершення змагань стали переможцями.
Другу сходинку розігрували в матчі останнього туру команди Яворова ( Михайло Кепещук, Андрій Коваль, Богдан Коцкович)  та Вигоди (Марко Дубенський, Володимир Семків, Микола Слобода). Нічия 1,5 : 1,5 в матчі влаштувала шахістів Вигоди так як у них кращий додатковий коефіцієнт.