Олег Роман посів третє місце на “Шахових надіях Прикарпаття”

роман29 вересня в Івано-Франківську відбувся вересневий етап дитячого шахового турніру "Шахові надії Прикарпаття - 2019" з швидких ( 10 хв + 5 сек) та блискавичних шахів (3 хв + 2 сек) серед шахістів 2006 р.н. та молодших. Всього в турнірі взяли участь 67 учасників з Івано-Франківська, Коломиї, Косова, Рогатина, Богородчан, Калуша, Долини та Болехова.
Найкраще з вихованців ПК "Прометей" на турнірі виступив Олег Роман, який в швидких шахах став 5-м з результатом 5 очок, в блискавичних посів другу сходинку з 7,5 очками і в комплексному заліку посів підсумкове третє місце. Близьким до п'єдесталу був ще один вихованець ПК "Прометей" Богдан Коцкович з Болехова. В швидких шахах Богдан поділив 2-3 місце з 6-ма очками з 7-ми можливих. Однак в бліці виступив гірше, тому в комплексному заліку посів 4-те місце.
В віковій категорії до 12-ти років Михайло Коцкович в бліці став четвертим.
В віковій категорії до 10-и років Олександр Кузів став четвертим в швидких шахах і четвертим в блискавичних. Василь Коцкович мол. - посів 5-те місце в блискавичних шахах.
Успішно виступили наші шахісти в наймолодшій віковій категорії до 8-ми років. Данило Ковалець здобув дві срібні нагороди в швидких та блисквичних шахах серед хлопців. Анастасія Кепещук стала чемпіонкою в обидвох видах серед дівчат, а її молодша сестричка Софія Кепещук здобула дві срібні нагороди в тій самій віковій категорії.
Також на турнірі взяли участь 5-ть новачків з Болехова, які займаються шахами 4 місяці під керівництвом Василя Коцковича, який веде гурток на громадських засадах і має амбітну мету відродити шахове життя в Болехові. Приємно, що старання Василя Мартиновича не йдуть на марне. Крім вищезгаданих успіхів трьох його синів, його учениця Бродич Іванна виборола 3 місце в категорії дівчат до 10-ти років в блискавичних шахах. Гонтар Ілля, Копило Владислав, Олексин Зенон, Кіор Анатолій - отримали свій перший досвід в шахових турнірах.
Детально з турнірними таблицями ви можете познайомитися на сайті chess-results.com : швидкі шахи та блискавичні шахи.
Турнірна таблиця ( швидкі шахи):
Шахові_Надії_2019_8етап_РАПІД

 

 
Турнірна таблиця (блискавичні шахи):

Шахові_Надії_2019_8етап_БЛІЦ


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *