Олександр Кузів переміг в чемпіонаті Івано-Франківщини до 8-ми років з блискавичних шахів

кузів20 травня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат Івано-Франківської області серед юнаків та дівчат віком до 8-ми років ( 2010 р.н. та молодші) в якому взяли участь 28 юних шахістів з Коломиї, Калуша, Косова, Рогатина, Богородчан, Долини та Івано-Франківська. Долинщину на цьому змаганні представляли четверо  вихованців ПК "Прометей".
Найуспішніше серед долинян виступив учень ЗОШ № 7 ( 2 клас) Олександр Кузів. В турнірі з швидких шахів ( контроль 10 хвилин + 5 секунд) Олександр набрав 6,5 очок з 9-ти можливих і разом з Софією Рибій з Калуша він розділив 2-3 місце. А чемпіоном став ще один калушанин Євген Дідошак. В  турнірі з блискавичних шахів ( контроль 3 хвилини + 2 секунди) Олександр вступив ще краще в 9-ти турах Олександр набрав 7 очок і став чемпіоном області. Шахова Долина вітає юного шахіста та його батьків з цим успіхом!
Ще один долинянин учень ЗОШ №4 (2 клас) Роман Кос був близький до здобуття "бронзи" в швидких шахах, однак поразка в останній партії з результатом 5,5 очок з 9-ти можливих відкинула його на 6-ту сходинку. В блискавичних шахах Роман також зазнав поразки в останній партії і з 5-ма очками в активі посів 8-ме місце.
Дівчат на чемпіонаті представляли дві вихованки ДНЗ "Росинка" сестри Анастасія та Софія Кепещук. Вони були серед наймолодших учасниць чемпіонату тому прогнозовано боролися за місця в нижній частині турнірної таблиці. Анастасія ( 5 років) в швидких шахах набрала 3 очки і посіла 24-місце. Софія ( 4 роки) з 2 очками - остання. В таких випадках говорять про олімпійський прнцип - головне не результат а участь. 🙂
Команда Долинщини на чемпіонаті області до 8-ми років:
команда_до_8


Comments

Олександр Кузів переміг в чемпіонаті Івано-Франківщини до 8-ми років з блискавичних шахів — 1 коментар

  1. Хороший результат це винагорода за старання тренера Михайла Кепещука.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *