АНОНС: Особисто-камандна першість Долинщини серед школярів

Dolyna25 жовтня в ПК "Прометей" відбудеться особисто-камандна першість Долинщини серед школярів. До участі у чемпіонаті допускаються команди загальноосвітніх шкіл Долинського району. Склад команди — 3 учасники. Команда може налічувати більшу кількість учасників, але в загальний залік йдуть тільки три кращі результати. Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. Кількість турів визначиться перед початком змагань (в залежності від кількості учасників). Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.
Реєстрація учасників 25 жовтня (вівторок) до 12.00. Початок о 12:30.
Детальніше дивіться положення про змагання:

«ПОГОДЖУЮ»

Начальник відділу молоді та спорту УОМС Долинської РДА

________Креховецька Н.М.

«06» жовтня 2016

«ПОГОДЖУЮ»

Начальник управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА ___________ Сподар В. С.

«06» жовтня 2016 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор ПК «Прометей»

_____________ Савка О. І.

«06» жовтня 2016 р.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення особисто-командного чемпіонату

Долинського району з шахів серед школярів

І. Мета змагань.

  • Визначення командного чемпіона та призерів серед ЗОШ Долинського р-ну

  • Формування збірної команди школярів для участі в обласних змаганнях;

  • Популяризація шахової гри в Долинському районі;

  • Вдосконалення шахової майстерності школярів Долинського району;

  • Залучення школярів до активного відпочинку на осінніх канікулах.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу 25 жовтня 2016 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 25 жовтня (вівторок) до 12.00. Початок о 12:30. Кількість турів визначиться перед початком змагань (в залежності від кількості учасників). Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у чемпіонаті допускаються команди загальноосвітніх шкіл Долинського району. Склад команди — 3 учасники. Команда може налічувати більшу кількість учасників, але в загальний залік йдуть тільки три кращі результати. Попередня реєстрація команд проводиться головним суддею чемпіонату Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають Управління освіти молоді та спорту Долинської РДА, ПК “Прометей” та Долинський шаховий клуб. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей») – Кепещука Михайла Петровича.

V. Визначення переможців змагань.

В командному заліку: 1.За сумою трьох кращих результатів гравців однієї команди В особистому заліку: за кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами та медалями за 1-е, 2-е, 3-є місця. Переможці змагань отримають право на участь в обласних змаганнях.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *