Петро Голубка переміг на турнірі в шведському місті Мельнлике

мельнликеПідійшов до завершення міжнародний шаховий турнір в місті Мельнлике (Швеція) в якому приймав участь міжнародний майстер Петро Голубка з Вигоди. Про хід боротьби до 7-го туру ми вже розповідали читачам нашого сайту.

В передостанньому, восьмому турі Петро Голубка грав білими проти рейтинг-фаворита турніру датчанина Міхаеля Антонсена ( 2475). Як і в партії 6-го туру Петро розіграв ризикований Королівський гамбіт. Цього разу суперник був готовий до такого розвитку подій, зумів отримати трохи кращий ендшпіль, в якому навіть виграв пішака. Але перевагу чорним реалізувати не вдалося. Нічия.

Перед останнім туром Петро відставав від лідера турніру Філіпа Лінгрена на 0,5 очка. Тому для того, щоб мати шанс посісти першу сходинку в останньому турі йому потрібно було перемагати чорними фігурами шведа Харальда Берггрена (2176). В Сіцілійському захисті суперник Петра вже на 6-му ході пожертвував пішака. Петро жертву прийняв, вміло відзахищався, розміняв королеви, і на 32-му ході білі здались. 1-0.

Лідер турніру свою партію програв. Отож, з 6,5 очками в активі Петро розділив першу сходинку з Міхаелем Антонсеном. Дадотковий коефіцієнт виявився кращим саме у нашого шахіста, з чим ми його і вітаємо.

Детальніше про турнір можна подивитись на сайті chess-results.com.

Партії Петра можна переглянути на офіційному сайті турніру SS Manhems Schackvecka.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *