Петро Голубка переміг в турнірі до 100-річчя ЗУНР

голубка04 листопада в ПК "Прометей" відбувся міжрайонний шаховий турнір з нагоди 100-річчя Листопадового чину та створення ЗУНР в якому взяли участь 31 учасник з Болехова, Калуського, Рожнятівського та Долинського районів. Турнір грався за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу на обдумування - 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід.
Змагання відбулося за сприяння Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода". На відкритті турніру учасників привітав заступник голови ІФОО ВО "Свобода" Олег Понайда.
Головним претендентом на перемогу в турнірі був діючий чемпіон України з класичних шахів Петро Голубка, якому вже за місяць прийдеться захищати свій титул в фіналі чемпіонату України. Петро легко розібрався з нижчими за класом суперниками, та все ж не зумів виграти всі партії. В передостанньому турі нав'язати боротьбу чемпіону зумів Олександр Безус з Болехова, який в підсумку добився заслуженої нічиєї. З результатом 6,5 з 7-ми можливих переміг в турнірі Петро Голубка.
За другу сходинку основна боротьба точилася між Василем Батогом з Долини та Мирославом Марчуком з Рожнятова. Обидва шахісти набрали по 5,5 очок, а в особистій зустрічі зіграли в нічию. Закінчення цієї цікавої партії  ви можете подивитися на нашому каналі "Шахова Долина" в Ютубі. Додатковий коефіцієнт Бухгольца виявився кращим у Василя. Тому Батіг - другий, а Марчук - третій.
На пів кроку позаду призерів з результатом 5 очок зупинилися Михайло Любко з Малої Турі та Віктор Гошилик з Долини. До вісімки кращих також потрапили Олександр Безус з Болехова, Ігор Ваньчак з Долини та Анатолій Чистяк з Вигоди.

Серед ветеранів найкращий результат показав Ігор Ваньчак в активі якого 4,5 очки. Другий став Василь Дяків з Вигоди - 4 очки. Третє місце з 3 очками в активі посів Роман Любко з Оболоні.
Серед юнаків  до 18-ти років перемогу здобув студент 1-го курсу Львівської політехніки Петро Братішко  який набрав 4 очки. Другим серед юнаків з 3,5 очками в активі став учень 6-го класу Болехівського ліцею №1 Богдан Коцкович. Третє місце в учня 6-го класу Долинського природничо-математичного ліцею Олега Романа - 3 очки.
Нагороди кращим юнакам, ветеранам, та вісімці кращих в загальному заліку вручив керівник Долинської районної організації ВО Свобода та депутат районної ради Тарас Оглоб'як.
Фото з турніру на нашій сторінці в Фейсбук.