Петро Голубка вийшов в фінал чемпіонату України

ЧУ_2017З 03 по 11 жовтня в с. Омельник Кременчуцького району на Полтавщині проходив пів-фінал чемпіонату України з класичних шахів. В турнірі взяли участь 83 учасники серед яких: 6 гросмейстерів, 13 міжнародних майстрів та 13 майстрів ФІДЕ.  За підсумками пів-фіналу п'ять кращих шахістів в турнірній таблиці отримували право зіграти в фінал чемпіонату України. Головним завданням для Петра перед турніром - потрапити в фінальну частину чемпіонату України з яким він успішно і впорався.
Петро Голубка вдало пройшов турнірну дистанцію постійно перебуваючи в групі лідерів. Перед останнім туром наш шахіст мав 6 очок з 8-ми можливих ( 5 перемог, 2 нічиї, 1 поразка). В останньому турі йому випало грати проти міжнародного майстра Артура Фролова з Києва. Перемога в останній партії забезпечувала для Петра гарантоване потрапляння в фінальну частину чемпіонату України, поразка - залишала поза фіналом, а нічия - з великою долею ймовірності також виводила Петра до фіналу.
На двох перших шахівницях були зафіксовані швидкі нічиї. Не стали зволікати і за третьою шахівницею - Петро Голубка прийняв пропозицію нічиєї від свого суперника вже на 5-му ході. Єдиним хто в цей момент міг наздогнати Петра по очках та випередити по додатковому коефіцієнту - Сергій Набока, однак той свою партію у підсумку програв. А навіть якби й виграв, то як виявилось в підсумку - теж не наздогнав би Петра.
Screenshot_22Таким чином в фіналі здобули право грати: Віталій Бернацький (ГМ, 2570, Чернівці), Олександр Ковчан (ГМ, 2593, Харків), Артур Фролов (ММ, 2405, Київ), Валерій Нєвєров ( ГМ, 2484, Харків) та Петро Голубка (ММ, 2469, Долинський район).
Фінальна частина відбудеться з 05-го по 17-те грудня в м. Житомир. До переможців з пів-фіналу додадуться 7 персонально запрошених кращих гросмейстерів України.
Детально з підсумковою турнірною таблицею можна познайомитись на сайтах: chess-results.com або ФШУ.


Comments

Петро Голубка вийшов в фінал чемпіонату України — 1 коментар

  1. Молодець, Петро!!!Ми вірили , що ВІН файно грає, але щоб ТАК!!! Най ЙОМУ БОГ дасть здоров’я і наснаги гарно зіграти у ФІНАЛІ!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *