Петро Голубка виступає на турнірі в Швеції

мельнликеЗ 8-го по 14-те серпня в шведському місті Мельнлике відбувається міжнародний шаховий фестиваль в програмі якого гросмейстерський, майстрівський та опен-турнір. Контроль часу: 90 хвилин на 40 ходів + 30 хвилин після 40 ходів + 30 секунд за кожен зроблений хід кожному учаснику. В турнірі міжнародних майстрів за коловою системою грають 10 шахістів з 5 країн Данії, Німеччини, Ємена, України та Швеції. Україну в цьому турнірі представляє наш земляк Петро Голубка з Вигоди. Після 4-ох зіграних турів Петро має в своєму активі 3 очки ( +3 =0 -1) і поділяє 2-3 сходинку турнірної таблиці.

В першому турі Петро грав білими фігурами проти шведа Яра Олунда ( 2333). В Староіндійському захисті нашому шахісту вдалось отримати дебютну перевагу та розвинути ініціативу в середині гри. Однак суперник вдало захищався, його шанси на спасіння були доволі високі, адже на дошці були різнопольні слони, і тільки на 88 ході Петро змусив суперника здатися. 1-0.

В другому турі згідно жеребу наш шахіст знову грав білими фігурами проти датчанина Мартіна Хабро (2369). На перший хід d4 суперник обрав Голандський захист, Петро з перших ходів спробував здивувати суперника оригінальною грою, але експеримент виявився невдалим. Так на 12-му ході Петро Голубка зробив помилку, після якої залишився без якості, а на 20-му ході взагалі був змушений зупинити годинник. 0-1.

В третьому турі Петро чорними фігурами розіграв Сіцілійський захист проти німця Крістіана Брауна ( 2420). Чорні по дебюту отримали добру гру, а завдяки ініціативі на ферзевому фланзі вигодянину вдалося виграти центрального пішака е5. Далі довести партію до перемоги було справою техніки. Суперник здався на 51 ході. 0-1.

В четвертому турі Петро Голубка грав білими фігурами проти єменця Хатім Аль-Хадарамі (2254). Суперник розіграв Сіцілійський захист, заради ініціативи Петро пожертвував спочатку пішака, а потім і якість. Атака білих виглядала грізною, проте як показує комп'ютерний аналіз шанси відбити атаку та залишитись з зайвим матеріалом були. Чорні пройшли повз цю можливість, програли фігуру, а з нею і партію. 1-0.

Детальніше про турнір можна подивитись на сайті chess-results.com.

Партії Петра можна переглянути на офіційному сайті турніру SS Manhems Schackvecka.


Comments

Петро Голубка виступає на турнірі в Швеції — 1 коментар

  1. Pingback: Петро Голубка продовжує вдало виступати на турнірі в Швеції | Шахова Долина | Шахова Долина

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *