Петро Голубка виступив на чемпіонаті Європи

ЧЄ_Варшава14-15 грудня в Варшаві відбувся особистий чемпіонат Європи з швидких шахів. В турнірі взяли участь 747 шахістів з 29-ти країн Європи серед яких: 47 гросмейстерів, 35 міжнародних майстрів, 40 майстрів ФІДЕ. На цьому представницькому турнірі честь Долинщини захищав міжнародний майстер з Вигоди Петро Голубка(2363/рапід-2424).

Стартував в турнірі Петро з нічиєї, після якої здобув  чотири перемоги і ввійшов до групи лідерів. В шостому турі наш земляк поступився іспанському гросмейстеру Івану Солдадо Лопесу (2597/рапід-2620). Далі знову здобув дві перемоги. Вирішальними для Петра стали 9-й та 10-й тури в яких він зустрічався з вищими за рангом гросмейстерами. В 9-му турі Петро Голубка зіграв у нічию з росіянином Михайлом Антоновим (2511/ рапід-2585). Вирішальна партія була в 10-му турі з вірменином Завеном Андреасяном (2610/рапід-2592). Петро граючи чорними фігурами в Сіцілійському захисті пожертував супернику якість і отримав краще позицію. Потім в ендшпілі, який мав завершитись нічиєю – допустився помилки і програв. В завершальній партії Петро здобув перемогу. В підсумку вигодянин набрав 8 очок з 11-ти можливих і посів 42-місце ( до речі, такий же результат у таких відомих світових гросмейстерів як Олексій Дреєв чи Артур Юсупов).

Чемпіоном Європи з швидких шахів став угорець Річард Рапопорт, другий росіянин Володимир Малахов, а третій – вірменин Тігран Петросян – всі вони набрали по 9,5 очок з 11-ти можливих. З українців найкраще виступили Олександр Моїсеєнко та Антон Коробов, які набрали по 9 очок з 11-ти можливих і посіли відповідно 4-те та 5-те місце. Петро Голубка  серед українців показав третій результат.

Детальніше про турнір можна подивитись на офіційній сторінці чемпіонату:


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *