Пів-фінал чемпіонату України – 2017. Шосте місце після 7-ми турів

ЧУ_2017В 7-му турі пів-фіналу чемпіонату України з класичних шахів Петро Голубка чорними фігурами відстояв нічию проти міжнародного майстра Еміля Мірзоєва з Одеси. В Ферзевому гамбіті Петро обрав захист Тарраша. Вже в дебюті пожертвував пішака і отримав чудову компенсацію у вигляді контролю над центральними білими полями c4-d5-e4. Однак активності чорних фігур в центрі вистачило тільки для рівності. Та й то, нашому шахісту довелося демонструвати точну гру в ендшпілі щоб не програти.
Після 7-ми зіграних турів Петро Голубка поділяє 4-10 місце ( за коефіцієнтом 6-те).Screenshot_14 Для гарантованого потрапляння до фіналу чемпіонату України Петрові в заключних двох турах необхідно здобути дві перемоги. Може вистачити і перемоги та нічиєї, оскільки в Петра один з кращих коефіцієнтів Бухгольца в турнірі.
Завтра на Петра чекає дуже складне випробування - гра проти першого стартового номера, гросмейстера Станіслава Богдановича з Одеси (міжнародний рейтинг 2593, національний - 2603). Партію Петро розпочне білими фігурами.
Турнірне становище можна подивитись на сайті Федерації шахів України, пряма трансляція з перших 8-ми шахівниць проводиться на сайті Мукачівського шахового клубу - початок трансляції сьогодні о 15:00.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *