Про сайт

Про сайтЦей сайт для любителів шахів.

В ньому висвітлюються шахові новини в Долинському районі. Також дається інформація про виступи шахістів з Долинщини на змаганнях різних рівнів починаючи з початківців і закінчуючи рівнем майстра.

Блог розповідає про новини Долинського шахового клубу, який очолює кандидат в майстри спорту Михайло Кепещук. Однією з цілей цього блога є підтримка  розвитку "дитячих шахів", що приведе до підвищення майстерності  юних шахістів.

 

5 Відповісти на “Про сайт”

 1. Вітаю шахістів славного прикарпатського краю ! Зичу міцного здоров”я і успіхів на трудовій ниві ! Примножувати спортивну славу рідного краю ! З повагою Дикун Олекса (Львів-Дрогобич)

 2. панове ідея хороша але замініть дописувача на сайт інформація не правильно написана ,пуста та й ще й багато орфографічних помилок.У нас у Стрию такого б давно звільнили!у такого журналіста потрібно відібрати диплом!

 3. Добродію Правда, а колоди в своєму оці ви не бачите?!
  По-перше, у вашому коментарі не менше помилок. Ба навіть гірше, з вашого коментаря можна тільки здогадуватись що ви хотіли сказати. По-друге, замінити дописувача на вас? Будете наповнювати сайт?))))))Можу надам вам таку можливість. По-третє, замітка під якою ви залишили гнівний коментар писалась автором сайту ще в тестовому режимі. Автор сайту – не журналіст, а досить поважний та відомий на Долинщині дитячий лікар.
  Сподіваюсь, що в майбутньому коли заглянете в гості на нашу сторінку, ви будете більш люб’язні…. і похвалитесь СВОЄЮ – про шахи на Стрийщині. Хокей?!)

 4. 20 липня в смт. Східниця проводиться турнір по швидких шахах 7 турів по 15 хвилин, телефон для довідок: 0973031029 – Олег
  Запрошуємо всіх бажаючих!!!

 5. Усім відвідувачам цього корисного сайту, любителям шахів та тренерам, кому знадобиться настінна демонстраційна шахова дошка (для розміщення в класі , вдома чи офісі). Запрошуємо відвідати сайт виробника chessboard.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *