Рейтинг-лист шахістів Долинщини. Вересень – 2013

шахиКваліфікаційна комісія Долинського шахового клубу представляє рейтинг-лист шахістів Долинщини станом на 03 вересня 2013 року. Рейтинг-лист складений за результатами підрахунку п’яти  турнірів проведених на Долинщині в серпні ( 5-й та 6-й етапи Гран-Прі серед юнаків, Командна першість на сільських іграх, швидкі шахи та бліц на Кубку міського голови Долини – 2013). Детальна інформація – дорослі та юнаки.

Продовжує очолювати список кращих шахістів нашого району міжнародний майстер Петро Голубка з Вигоди. Друга позиція в кандидата в майстри спорту Михайла Кепещука з Долини, який за місяць втратив 10 пунктів. Чергова зміна відбулась в боротьбі за третю сходинку на яку вийшов ветеран, першорозрядник Василь Батіг. Його загальний доробок плюс 24 пункти міг бути значно більшим, якби Василь Васильович не програв дві заключні партії в швидкі шахи на Кубку міського голови Долини. Також варто відзначити прогрес в грі та результатах Ігоря Свястина, який додав 22 пункти і зараз займає 8-му сходинку. Всього ж в дорослому рейтинг-листі 99 шахістів, які хоча б один раз приймали участь в районних турнірах за останній рік.

Юнацький рейтинг-лист очолює другорозрядник Олександр Гошилик, який є студентом першого курсу НУ ім. Т. Шевченка в Києві. Другу позицію утримуєучень 11 класу школи-інтернату, другорозрядник Святослав Кузьмин, який за останній місяць додав 21 пункт. Артур Кучабський (студент 1-го курсу Прикарпатського університету) на третій позиції. Всього в рейтинг-листі 71 шахіст, що взяли участь в дитячих або дорослих змаганнях за останні пів року.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *