Рожнятів переміг в командному турнірі “Зелені свята – 2017”

зелені_свята05 червня в Долині відбувся командний шаховий турнір "Зелені свята - 2017". В турнірі взяли участь 7 команд які представляли: Болехів, Вигоду, Рожнятів,  три команди з Долини ( Колос, НГВУ, Долинський шаховий клуб) та Збірна команда. Склад команди - 3 учасники.
Турнір проходив за коловою системою в два кола. Контроль часу 5 хвилин на партію + 5 секунд на хід.
Майже кожен матч проходив у впертій боротьбі і в підсумку доля першої сходинки вирішилась тільки в останньому турі в матчі команд "Колос" Долина (Батіг, Ванчак, М. Любко) - Рожнятів (Самілів, Марчук, Вишневський). Долиняни перед останнім туром мали на 0,5 очка більше, однак в очній зустрічі поступилися за сумою двох мікроматчів 2,5 : 3,5 і дозволили рожнятівцям себе обійти в таблиці.
Третю сходинку посіла команда Вигоди (Дяків, Мельник, Семків), яка перемогла команду Болехова з потрібним рахунком 5:1.
Нижче наводимо турнірні таблиці а також результати шахістів по дошках.