Шахова ліга Прикарпаття. Долиняни на сьомому місці

команда_долини20 травня в Івано-Франківську відбувся другий етап Шахової ліги Прикарпаття в якому взяли участь 14 команд з Коломиї, Калуша, Надвірної, Тисмениці, Рогатина, Долини, Ланчина та Івано-Франківська.
Склад команди - 4 учасники + 1 запасний. За перемогу команді нараховувалось 2 очки, нічию - 1 очко, поразка - нуль очок.
За команду Долини виступали: Олександр Безус, Ігор Свястин, Любко Михайло та Петро Братішко. Саме в такому порядку вони розташувалися по шахівницях. Участь команди в чемпіонаті підтримав РЦ "Спорт для всіх" (керівник Роман Лопух).

В першому турі долиняни здолали з рахунком 3:1 команду рогатинської ОДЮСШ ( перемогли Безус, Любко, Братішко). Однак в наступних двох турах наша команда зазнала двох поразок. Матч другого туру проти калуської команди "Перемога" пройшов в рівній боротьбі в якій долиняни поступились 1:5:2,5 ( перемога Любка, нічия Свястин). А от розгромна поразка 0,5:3,5 (нічию зіграв тільки Братішко) в третьому турі від Тисмениці виглядала досить несподівано.
В четвертому турі наша команда трохи виправила турнірне становище завдяки перемозі 3:1 (перемогли: Свястин, Любко, Братішко) над командою ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ). Однак вже в 5-му турі наші шахісти знову поступилися з рахунком 1:3 ( переміг Безус) команді Надвірної.
Шостий тур приніс долинянам перемогу з рахунком 4:0 над  командою РШК (Рогатин). Після 6-го туру команда з 6 очками в активі йшла на шостому місці з відставанням від трійки кращих команд на одну перемогу.
В сьомому турі команда Долини зустрічалася з Коломиєю. Напружена боротьба в матчі принесла нічию з рахунком 2:2. В складі долинян перемоги здобули Свястин та Братішко. В восьмому турі долиняни здолали команду ОШШК (Івано-Франківськ) з рахунком 3:1 ( перемогли Безус, Любко, Братішко) і перед останнім туром піднялися на 4 сходинку в турнірній таблиці.
В заключному турі для потрапляння в трійку призерів другого етапу треба було перемагати сильну команду Калуша. І для нашої команди цей матч розпочався успішно, на 4-й шахівниці Петро Братішко здолав свого суперника, проте партнери по команді зазнали поразок і в підсумку долиняни поступилися з рахунком 1:3. Поразка відкинула нас на підсумкове 7-ме місце.
Турнірна таблиця другого етапу:

командний_ЧО_2018_2

 

 

 

 

 

 

 

 

Зведена турнірна таблиця
командний_ЧО_2018_2_ЗВЕДЕНА


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *