Школі № 5 не було рівних

кучаьський-бучинський09 лютого в ПК «Прометей» відбулась командна першість Долинщини з шахів серед школярів. На  старт першості вийшло п’ять команд загальноосвітніх шкіл Долини та одна команда, що репрезентувала шаховий гурток «Біла тура» при ПК «Прометей». Кожна команда складалась з трьох учасників. Нажаль, в першості не прийняла участь жодна з сільських шкіл району. Також не вийшли на старт долинські - гімназія №1 та ліцей. Особливо прикро за останніх, тому що команда ліцею була багаторазовим чемпіоном останніх років.

Щодо спортивних  підсумків, то переконливу перемогу здобула команда  ЗОШ №5, яка перемогла всіх своїх суперників з однаковим рахунком 3:0. В складі чемпіонів виступали Ілля Козярський, Артур Кучабський та Владислав Бучинський. А от за другу  сходинку точилася вперта боротьба. Команда ЗОШ №4 мала найбільше шансів посісти друге місце, проте прикра поразка 1:2 від ЗОШ №6 в останньому турі відкинула їх на четверту сходинку. Друге місце посіла команда ЗОШ №7 за яку виступали Святослав Кузьмин, Богдан Подоляк та Олег Кудибин. Тільки гірші додаткові показники відсунули «Прометей» на третю позицію. Склад «Прометею»: Антон Безрукий, Оскар  Філіп та Андрій Гаврилишин.

 

Наступнмй шаховий турнір - 14-й традиційний шаховий турнір пам’яті Ростислава Короля  відбудеться 21 лютого о 10:00, в якому можуть взяти участь всі бажаючі без обмеження по віку.

 

М

Команда

І

В

Н

П

Очки

1

ЗОШ №5

5

5

0

0

15

2

ЗОШ №7

5

2

1

2

7,5

3

«Прометей»

5

2

1

2

7,5

4

ЗОШ №4

5

3

0

2

7

5

Інтернат

5

1

0

4

5

6

ЗОШ №6

5

1

0

4

3


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *