Спартакіада Долинщини серед держслужбовців – 2015

спартакіада_держслужба15 травня в спорткомплексі Долинської ДЮСШ проходила Спартакіада Долинщини серед держслужбовців. В програмі Спартакіади відбулись командні шахові змагання. Склад команди - 2 учасники ( 1 чоловік і 1 жінка).

Минулого року Спартакіада не відбулась, через складну ситуацію в державі. А в 2013-му році Спартакіада була більш масовою та відповідно і більш цікавою. З невідомих причин не виставили свої команди районна лікарня та райвідділ міліції.

В шаховому турнірі взяли участь 4 команди. Команда Долинської районної ради виявила бажання взяти участь, але надто пізно. Тому не була включена в турнір.

Рівних не було команді Долинської міської ради за яку виступали Віктор Гошилик та Тетяна Данилів. Вони перемогли всіх своїх суперників продемонструвавши 100% результат.

Друге та третє місце розділили команд Долинської РДА (Михайло Перевізник / Ольга Попадинець) та команда  ДСНС "Рятувальники" ( Андрій Юшков / Маряна Стасюк).

Фото з спартакіади

 Турнірна таблиця:

Місце Команда Ігри + = - Очки
1 Долинська міська рада 3 3 0 0 6
2 Долинська РДА 3 1 1 1 3
3 Рятувальники 3 1 1 1 3
4 Вишків 3 0 0 3 0

 

 

 

 


Comments

Спартакіада Долинщини серед держслужбовців – 2015 — 2 коментарі

  1. якщо подивитися скільки турнірів граеться за рік то складаеться враження що у вас найбільше ігроманів живе)))

  2. Олександр, я думаю що то багато де так… в тому ж Франківську змагання ледь не щотижня. Просто я стараюсь викладати всі турніри, а інші цього не роблять.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *