Тарас Мельник переміг на турнірі Яворина-2015

мельник118 липня в урочищі Розтока поблизу села Липа Долинського району відбулась щорічне сходження на гору Яворина, фестиваль повстансько-патріотичної пісні та спортивні змагання з волейболу, богатирських ігор, піднімання гирі, розбирання автомата Калашнікова, стрільба з гвинтівки та шахи.

Захід присвячений вшануванню пам'яті  загиблих вояків старшинської школи УПА "Олені", які в 1944-му році прийняли бій з спецзагоном НКВД та загиблих вояків підпілля ОУН в 1946 році біля бункера "Роберта".

В шаховий турнір записались близько двох десятків учасників. Однак з різних причин ( хтось спізнився, хтось надав перевагу іншим заходам) на старт вийшли 8 учасників. За такої кількості гравців найбільш сприятлива система проведення змагань - колова. Кожному з учасників давалось по 10 хв. на обдумування в кожній партії.

З перших турів лідерство в турнірі захопили Тарас Мельник з села Старий Мізунь на Долинщині та Олександр Вандяк з смт. Заболотів на Снятинщині. Саме в очній партії між цими двома шахістами і визначився переможець турніру - Тара Мельник.

Вперта боротьба до останнього туру точилася за третю сходинку на яку претендували Василь Чабан з Тяпче, Сергій Кушнір з Рівного та Михайло Перевізник з Долини. На 0,5 очка кращим виявився Михайло Перевізник, який до речі, три стартові партії програв.

Переможець та призери були нагороджені призами від голови обласної "Свободи" Василя Поповича.

Фотозвіт з турніру на нашій сторінці в соціальній мережі Фейсбук .

Турнірна таблиця:

Місце Гравець Місто/село Очки ЗБ
1 Мельник Тарас Ст. Мізунь 7 21,00
2 Вандяк Олександр Заболотів 6 15,00
3 Перевізник  Михайло Долина 4 10,00
4 Кушнір Сергій Рівне 8,50
5 Чабан Василь Тяпче 7,50
6 Мироняк Роман Снятин 2 4,00
7 Галяс Олександр Луцьк 1 2,75
8 Буга Микола Стрий 1 1,00


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *