Турнір “Осінні канікули” серед початківців

осінні_канікули31 жовтня в ПК "Прометей" відбувся дитячий шаховий турнір серед початківців "Осінні канікули - 2018". На старт турніру вийшли 22 учасники віком від 5-ти до 10-ти років. Турнір відбувся за швейцарською системою в 5-ть турів. Контроль часу - 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід кожному учаснику.
Метою тренувального турніру було накопичення турнірного досвіду та закріплення навичок здобутих під час шахових занять. Діти які грали в турнірі вдруге, а таких була більшість,  набагато впевненіше поводять себе за шаховою дошкою - не забувають перемикати годинник, менше роблять "неможливих ходів", стримано реагують на поразки.
Щодо спортивних підсумків то впевнену перемогу здобула Анастасія Кепещук (Ліцей №7), яка в 5-ти партіях здобула 5-ть перемог. Другу та третю сходинку розділили Артем Микитич (Ліцей №6) та Софія Кепещук (Ліцей №7) в яких по 4 перемоги в 5-ти партіях. На чистому четвертому місці - Максим Марусяк з Тяпчанського НВК який набрав 3,5 очки. До чільної шістки потрапили також Артем Євдокімов (Ліцей №6) та Злата Пирик (Долинський НВК №2) в яких по 3 очки і кращі додаткові показники.
Шість кращих учасників були нагороджені грамотами.
Фото з турніру можна подивитись на нашій сторінці в мережі Фейсбук.
осінні_канікули_2018


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *