Турнір з нагоди Міжнародного Дня інвалідів – 2017

ваньчак01 грудня в ПК «Прометей» відбувся 5-й традиційний шаховий турнір присвячений міжнародному Дню інвалідів.  На старт турніру вийшли 9-ть шахістів, які зіграли за коловою системою. Кожному з учасників на обдумування давалось 10 хв. + 5 секунд на хід  в одній партії. Організаторами турніру виступили Територіальний центр соціального обслуговування в Долинському районі (керівник О. Горошко), Долинська районна організація Асоціації інвалідів (І. Стецькович) та "Спорт для всіх" (Р. Лопух).
Фаворитом турніру був неодноразовий переможець шахових турнірів в Долинському районі Ігор Ваньчак і саме він в підсумку став переможцем з результатом 7,5 очок з 8-ми можливих. Однак попри переконливий результат одноосібний переможець визначався тільки в останньому турі. Гідну конкуренцію Ігору Ваньчаку склав Ігор Стецькович з Витвиці. Вже в першому турі згідно жеребу вони зустрілись в очній зустрічі і партія між ними не виявила переможця - нічия. Далі обидва суперники синхронно перемагали і тільки в останньому турі Ігор Стецькович зазнав поразки, яка відсунула його на друге місце. В іншому випадку довелось би грати додатковий матч.
За третю сходинку боролись Іван Максименко, Василь Пилипів та Андрій Федорин. Останній втратив шанс потрапити до числа призерів після нелогічної поразки від Андрія Копка. Василь Пилипів міг стати третім, так як в особистій зустрічі переграв Івана Максименка, але все ж відстав від свого суперника на одне очко. Вирішальною для Івана Максименка була перемога в партії проти Ігоря Стецьковича, яка й принесла йому третю сходинку.
Переможці турніру були нагороджені медалями, грамотами та грошовими преміями.
Турнірна таблиця:
Турнір_до_Дня_інваліда


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *