“Укренерго опен”

шахи_львів1З 1-го по 6-те липня у Львові відбувся 1-й міжнародний шаховий фестиваль «Укренерго опен», який проходив в актовому залі НУ «Львівська політехніка». «Укренерго опен» складався з трьох турнірів (Опен А – більше 2100), (Опен Б – нижче 2100) та Бліц-турніру.

В головному турнірі «А» виступали два прикарпатські шахісти, кандидати в майстри спорту з Коломиї - Роман Давимука та Тарас Станецький.  Їх виступ не був надто успішним. З 82-х учасників Роман Давимука посів 41-ше місце з 50-ти відсотковим результатом 4,5 очки з 9-ти можливих. Тарас Станецький – з результатом 4 очки з 9-ти можливих посів 53-тє місце.

Більше прикарпатських шахістів взяли участь в бліц-турнірі (турнір «С»), в якому взяло участь 49 шахістів. Найкраще виступив представник Долинщини Петро Голубка, який набрав 7,5 очок з 11-ти можливих і посів 6-те місце. Міг Петро зайняти і більш вище місце, проте в останньому турі не зумів переграти франківчанина Ігора Кобилянського. Ігор Кобилянський (національний рейтинг якого дорівнює супергросмейстерському – 2740 пунктів) з результатом 6,5 очок з 11-ти посів 12-ту сходинку. Такий самий результат 6,5 очок з 11-ти і в діючого чемпіона області з класичних шахів Всеволода Ритенка і підсумкова 15-та сходинка. І коломияни: Роман Давимук набрав 5,5 очка  - 22 місце, Тарас Станецький набрав 5-ть очок – 31 місце.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *