В Долині відбулося дитяче свято “Подорож до країни шахів”

свято_шахиВ Народному домі "Просвіта" в Долині  відбувся майстер-клас для дітей дошкільного віку "Подорож до країни шахів".
Головними організаторами та ідейними натхненниками дитячого свята були сестри Оксана та Наталія Гошилики, які вирішили поділитися своїм тренерським досвідом в столичному клубі "Яринка", де вони ось уже кілька років викладають шахи для дітей віком від 3-ох до 6-ти років. Дана ідея отримала підтримку в Долинській міській раді та відділі культури Долинської РДА, які допомогли з вирішенням організаційних питань.
На майстер-клас записалися 78 діток переважно з Долини та навколишніх сіл.  Завдяки власній напрацьованій методиці Оксана та Наталія протягом двох годин тримати увагу непосидючої аудиторії. За цей час вони в казковій формі розповіли дітям про шахові фігури, показали як ходять фігури, разом виконували різноманітні завдання, грали в "пішаковий бій" та окремі дітки навіть спробували самостійно грати в шахи.
По завершенні майстер-класу всі діти отримали солодкі винагороди, а перед зацікавленими батьками виступили Оксана Гошилик, ветеран долинських шахів Роман Любко та міський голова Володимир Гаразд. Зокрема, Володимир Степанович повідомив, що в Долинській міській раді зацікавились даною ініціативою і готові з 1-го вересня в садочках Долини ввести викладання шахів ( про це на нашому сайті ми будемо писати докладніше в інших публікаціях).
Фотозвіт з свята.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *