В II турнірі пам’яті Мазуркевича переміг Ігор Ваньчак

ваньчак03 лютого в ПК "Прометей" відбувся ІІ шаховий турнір пам'яті Івана Мазуркевича - відомого на Долинщині вчителя, шахового тренера, керівника шахового гуртка в ПК "Прометей", Президента Долинського шахового клубу. На старт турніру вийшли 20 учасників з з Старого Мізуня, Шевченково, Оболоні, Малої Турі, Новички, Болехова та Долини. Турнір проходив з контролем часу 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід.
Турнір відбувся за підтримки учня Івана Омеляновича - Степана Іваника, який сьогодні працює викладачем філософії в Варшавському університеті.

На старті турніру лідерство захопили два ветерани долинських шахів Василь Батіг та Ігор Ваньчак, які здобули по три перемоги в трьох стартових турах. В четвертому турі їхня очна зустріч завершилася в нічию. На відстані пів очка в турнірній таблиці розташувалися одразу четверо шахістів: Василь Коцкович, Тарас Мельник, Петро Братішко і Роман Грицай. В п'ятому турі Василь Батіг  переміг Петра Братішка, а Ігор Ваньчак завдав поразки Василю Коцковичу. Таким чином з 4,5 очками обидва лідери втримали свої позиції. Тарас Мельник завдяки перемозі над Романом Грицаєм з 4 очками розташувався на третій сходинці.
Центральною партією шостого туру була гра на першій шахівниці між Ігорем Ваньчаком та Тарасом Мельником, суперники грали до глибокого ендшпілю, але так і не змогли виявити сильнішого - нічия. Шанс вийти в одноосібні лідери отримав Василь Батіг, але в партії проти Олександра Безуса йому довелося захищати гіршу позицію - ця партія також не виявила переможця. В боротьбі переслідувачів  Роман Грицай в туровому ендшпілі переміг Петра Братішка, а Василь Коцкович переграв Анатолія Чистяка. Турнірне становище перед останнім туром: 1-2. Батіг, Ваньчак - по 5 очок; 3. Мельник - 4,5 очки; 4. Коцкович, Грицай, Коваль - по 4 очки.
В вирішальному турі Ігор Ваньчак в рівній боротьбі здолав Романа Любка і завдяки цій перемозі вийшов на першу сходинку в таблиці, так як Василь Батіг поступився в партії проти Романа Грицая. Тарас Мельник  на третій шахівниці завдав поразки Андрію Ковалю і з 5,5 очками  одноосібно зайняв друге місце. Третю сходинку розділили Василь Батіг, Василь Коцкович та Роман Грицай.

Серед ветеранів найкращий результат продемонстрував Роман Любко - 3,5 очки і 9-те підсумкове  місце. Серед юнаків кращий результат в Юрія Гриціва - 4 очки і 8-ма сходинка в загальному заліку.
Переможці були нагороджені грамотами та призами.