Василь Коцкович переміг в турнірі до Дня людей з обмеженими можливостями

коцкович103 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Головна мета - соціальна адаптація людей з вадами здоров'я в суспільстві. Не останню роль в цьому процесі адаптації відіграють шахи, адже міжнародна та національні федерації шахів постійно проводять шахові чемпіонати серед незрячих, нечуючих, з проблемами опорно-рухового апарату та ін.
В Долині такий турнір проводиться вже 6-й рік поспіль. Головним організатором турніру є районна організація інвалідів "Доброта та милосердя". В цьогорічному турнірі, який відбувся 3-го грудня в ПК "Прометей" взяли участь 6 учасників. Шахісти змагалися між собою за коловою системою в 5 турів. Контроль часу 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід.
Перше місце з результатом 5 очок з 5-ти можливих посів Василь Коцкович з Болехова. Не зважаючи на підсумковий результат, перемога Василю далася дуже не просто, адже в 4-му турі в партії проти свого головного переслідувача Ігора Ваньчака він був за хід до поразки. Другу сходинку з 3,5 очками впевнено посів Ігор Ваньчак, який міг бути навіть першим в таблиці, якби не прикрий "зівок" мату в два ходи в партії з переможцем.
Рівна боротьба за третю сходинку точилася між Андрієм Федорином, Іваном Максименком та Ігорем Стецьковичем. В мікроматчах між собою суперники обмінялися перемогами, і тільки завдяки нічиїй в першому турі з Ігорем Ваньчаком на третє місце вийшов Ігор Стецькович.
Фото з турніру в нашій групі на Фейсбук.
Підсумкова турнірна таблиця:
турнір_день_інваліда

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *