Відбірковий турнір до 5-х Спортивних ігор України

chess-club10jpgДля того щоб визначити склад збірної школярів Івано-Франківщини, який буде виступати на 5-х Спортивних іграх України керівництво обласного шахового клубу "Дебют" вирішило провести два відбіркових турніри. Перший з них відбувся в неділю 17-го квітня. За підсумками турніру Антону Безрукому, Петру Братішку та Іліані Данилів вдалося пройти до другого відбіркового турніру, однак з огляду на різницю в результатах та класі з провідними шахістами Івано-Франківська та Калуша - шанси наших шахістів потрапити в збірну області суто теоретичні.

В турнірі юнаків участі взяли 16 хлопців, серед яких четверо вихованці ПК "Прометей". В турнірі з швидких шахів найкраще виступив Антон Безрукий, який з результатом 5 очок з 9-ти можливих посів 6-те місце. Інші результати наших шахістів: Петро Братішко 4 очки (11 місце), Андрій Коваль 4 очки (12 місце), Микола Куціль 2 очки ( 15 місце). В турнірі з блискавичних шахів найкраще виступив Петро Братішко 5 очок ( 7 місце). Інші результати наших шахістів: Антон Безрукий - 3,5 очок (12 місце), Андрій Коваль - 3 очки ( 14 місце), Микола Куціль - 2 очки ( 15 місце).
Партію між Петром Братішком та кращим школярем Івано-Франківська Юліаном Мальованим можна переглянути на відео.незважаючи на те, що Петро діяв досить пасивно і приймав не зовсім правильні стратегічні рішення, все ж фінальна позиція була нічийною, і якби не зівок шаху своєму королеві - могла бути нічия.

В турнірі дівчат участь взяли 13 учасниць серед яких одна представниця Долинщини - Іліана Данилів. В турнірі з швидких шахів Іліана набрала 5,5 очок і посіла 5 місце. Гірший результат в нашої кращої шахістки в блискавичних шахах - 4 очки і 9 місце.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *