Втримались…

команда_долини_вища_ліга_111 серпня в Івано-Франківську відбувся перший етап  чемпіонату Івано-Франківської області серед команд Вищої ліги. На старт турніру вийшли 8 кращих команд області (за підсумками чотирьох попередніх етапів), які змагалися за коловою системою. Контроль часу - 10 хвилин + 5 секунд на хід.
Команда Долинського шахового клубу виступала в такому складі: 1 шахівниця - Михайло Кепещук, 2 - Олександр Безус, 3 - Михайло Любко, 4 - Петро Братішко. Наразі з різних об'єктивних причин нашій команді не вдається зібрати оптимального складу тому завдання перед стартом Вищої ліги стояло зберегти прописку в лізі. Важко та все ж з мінімальним завданням наша команда впоралася.
В першому турі долиняни грали проти фаворита ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) і поступилися з рахунком 1:3 ( переміг Кепещук). Далі наша команда здобула дві перемоги з однаковим рахунком 3:1 над командою Калуша ( перемогли Кепещук, Любко та Братішко) та ветеранами ОШШК ( перемогли Кепещук, Безус та Любко). Важливий був матч нашої команди проти Коломиї в четвертому в якому ми поступилися з мінімальним рахунком 1,5 : 2,5 (переміг Кепещук, нічия Безус). В п'ятому турі ми зазнали другої поразки поспіль від команди "Шахова мрія" 1,5 : 2,5 ( перемога Братішко, нічия Безус) хоча в цьому матчі по ходу стояли на перемогу. В передостанньому турі долиняни програли Надвірній 1:3 ( переміг Кепещук) і опустилися на передостаннє місце в турнірній таблиці.
Для того щоб зберегти прописку в вищій лізі в останньому турі долинянам треба було неодмінно перемагати команду Тисмениці. Завдання було не з простих, так як у складі команди суперника було  3 кандидати в майстри, до того ж вони випереджали нас по очках і їх влаштовувала нічия. Проте Долина продемонструвала характер і все ж зуміла мінімально перемогти в цьому матчі 2,5 :1,5. Перемоги здобули Михайло Кепещук та Петро Братішко, а вирішальні 0,5 очка приніс Олександр Безус.
В підсумковій таблиці наша команда змогла піднятися на 5-ту сходинку випередивши команду Калуша по додатковому коефіцієнті.
Вищу лігу на наступний етап в вересні покидають команди Тисмениці та Ветерани ОШШК (Івано-Франківськ). Підвищилися в класі дві франківські команди "ДЮСШ-3 - Пішак" та ОШШК.

командний_ЧО_2018_5_індивідуальні


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *