Вихованці ПК “Прометей” зіграли в чемпіонаті області (U-10)

коцкович_остапів10 квітня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з швидких та блискавичних шахів серед юнаків та дівчат віком до 10-ти років. На старт турніру вийшли 40 учасників з Коломийського, Калуського, Рогатинського, Косівського, Долинського районів та міста Івано-Франківська.
Долинщину на цьому змаганні представляли три вихованці ПК "Прометей": Олег Крошней з Долини, Олександр Остапів з Тяпче та Богдан Коцкович з Болехова.
Турнір з швидких шахів проходив за швейцарською системою в 9-ть турів. Контроль часу: 10 хвилин на партію + 5 секунд за кожен зроблений хід.
Найкраще з наших вихованців виступив Олег Крошней, який набрав 6 очок і в підсумку посів 6 місце. Успіх Олегові приніс вдалий фініш - він здобув чотири перемоги в останніх чотирьох турах.
Олександр Остапів навпаки вдало стартував в турнірі - 1,5 очки з 2-х, а потім 3,5 очки з 5-ти. Перед останнім туром в Сашка було 5,5 очок і він грав з майбутнім чемпіоном Максимом Іваніщаком. Поразка відкинула його на 9-ту позицію.
Богдан Коцкович після 6-ти турів був в групі лідерів з 4-ма очками, однак в трьох заключних турах зміг набрати тільки одне очко і в підсумку посів 12-ту сходинку.
Детальніше дивіться підсумкову турнірну таблицю.
Турнір з блискавичних шахів також проходив за швейцарською системою в 9-ть турів. Контроль часу: 3 хвилини + 2 секунди на хід. На жаль, через пізній час наші шахісти не змогли дограти два останні тури щоб встигнути на останній рейсовий автобус.
Після 7-ми турів кращий результат був в Олександра Остапіва - 4,5 очки. Олег Крошней та Богдан Коцкович в активі мали по 4 очки.
Фотозвіт з чемпіонату.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *