АНОНС: Командний чемпіонат Долинщини – 2014

шахи114 вересня о 10:00 в ПК "Прометей" відбудеться командний чемпіонат Долинського району - 2014 серед підприємств, установ, організацій, адміністративно-територіальних одиниць, органів влади та місцевого самоврядування. Окрім визначення команд переможниць, турнір проводиться з благодійною метою - збір коштів на допомогу українським воякам в зоні АТО.

Детальніше дивіться положення про змагання:

ПОЛОЖЕННЯ

         

 про проведення командного чемпіонату Долинського району з шахів 2014 року

присвяченого дню працівників нафто-газової промисловості та дню лісової промисловості

І.  Мета змагань.

  • відзначення професійних свят нафтовиків, газовиків та працівників лісу;
  • визначення команди чемпіона Долинського району та призерів чемпіонату;
  • популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;
  • збір коштів на допомогу українським військовим, що перебувають в зоні АТО.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Чемпіонат відбудеться 14 вересня (неділя) 2014 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18).  Реєстрація учасників 14 вересня до 10:00.

ІІІ. Учасники  та умови проведення змагань.

До участі в чемпіонаті запрошуються команди підприємств, установ, організацій, адміністративно-територіальних одиниць, органів влади та місцевого самоврядування. Склад однієї команди – три учасники.

Команди можуть складатися як з числа працівників, так і з запрошених шахістів. Представник команди перед початком чемпіонату зобов’язаний подати заявку команди до суддівської колегії. Попередня реєстрація команд проводиться головою ДШК  Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444 або (096) 85 52 425.

Команди, що бажають взяти участь в чемпіонаті сплачують турнірний внесок в розмірі не менше 100 грн. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу українським військовим, що перебувають в зоні АТО.

Кількість турів та система проведення турніру визначиться перед початком змагань (орієнтовно – швейцарська система в 7  турів). Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: Долинська РДА, Підлітковий клуб «Прометей», Районний центр «Спорт для всіх» та Долинський шаховий клуб. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей»  – Кепещука Михайла Петровича).

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца (сума очків набраних командами-суперниками); 3. За матчевими очками 4. За результатом особистої зустрічі; 5. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами та медалями за 1-е, 2-е, 3-є місця . За наявності спонсорів переможці отримають грошові винагороди. Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру.

 

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *