Анонс: “Шевченківський турнір”

Тарас-Шевченко13 березня в ПК "Прометей" відбудеться традиційний шаховий турнір з нагоди 202-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка.
Турнір відбудеться за швейцарською системою в 7-9 турів. Контроль часу - 15 хв. на партію. До участі запрошуються всі бажаючі.

Детальніше дивіться положення про змагання...

ПОГОДЖУЮ”

Директор РЦ

Спорт для всіх”

___________ Лопух Р. І.

07” березня 2016 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор ПК
«Прометей»

_____________ Савка О. І.

07” березня 2016 р.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення традиційного шахового турніру присвяченого 202-й річниці з дня народження Тараса Шевченка

І. Мета змагань.

  • Вшанування пам'яті про видатного українця Тараса Шевченка ;

  • визначення переможців шахових змагань;

  • популяризація шахової гри місті Долина та Долинському районі;

  • вдосконалення майстерності шахістів

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. 13 березня 2016 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 13 березня до 10.15. Початок о 10:45. Кількість турів визначиться перед початком змагань. Контроль часу – 15 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі любителів шахів Долинщини та гості нашого краю. . Попередня реєстрація учасників проводиться Головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099) 20 25 444.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: РЦ “Спорт для всіх” та ПК “Прометей”. Витрати на організаційні витрати та на нагородження переможців — за рахунок РЦ “Спорт для всіх”. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» –Кепещука Михайла Петровича.

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця (в загальному заліку, серед юнаків до 18-ти років та ветеранів старше 70-ти років) та призами від організаторів. Бюджет турніру складає - 600 грн.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в голови ДШК - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

Організаційний комітет

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *