АНОНС: Турнір до дня Матері

шахи310 травня в ПК "Прометей" відбудеться шаховий турнір присвячений дню Матері. Запрошуються всі бажаючі. Початок о 10:30. Детальніше дивіться положення про змагання...

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення турніру присвяченого дню Матері

 Турнір проводиться з метою відзначення дня Матері, популяризації та розвитку шахів в місті Долина та Долинському районі.

Турнір особистий, проходитиме 10 травня 2015 року за швейцарською системою, згідно правил ФІДЕ 2014 року в приміщенні ПК «Прометей», м. Долина, вул. Чорновола 18.

Запрошуються всі любителі шахів. Контроль часу на обдумування – 10 хв. + 10 секунд на хід при електроних годинниках та по 15 хв. при механічних годинника кожному учаснику. Учасники старше 18-ти років сплачують благодійний внесок в сумі 10,00 грн. Проведення турніру покладається на головного суддю. Головний суддя турніру – Кепещук Михайло Петрович.

Реєстрація учасників 10 травня до 10:15 год. по місцю змагання, о 10:30 початок змагання.

Переможці визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних ними в усіх партіях. При рівності очок перевагу отримує учасник, який має кращі додаткові показники: 1) коефіцієнт Бугольця 2) особиста зустріч 3) кількість перемог.

Рішення судді є остаточним і інтерпретації не підлягає.

 Призери турніру будуть нагороджені грамотами та за наявності спонсорів - призами.

Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру. Довідки щодо турніру можна отримати в керівника шахового гуртка - Кепещука Михайла Петровича тел. 099 20 25 444.

 Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.


Comments

АНОНС: Турнір до дня Матері — 13 коментарів

 1. Що за контроль – 10 хв. плюс 10 сек. за хід???
  У бліц з додаванням будь – якого часу грають тільки ДЕБІЛИ.
  Ви ж нормальні люди – не розчаровуйте мене.

 2. Олександр, на колір і смак всі фломастери різні. Я теж колись був затятий противник фішеровських контролів.. Але зараз кардинально змінив думку. І знаєш чому? Тому що контролі з додаванням часу вчать ГРАТИ в шахи, а не шльопати по кнопці в надії збити прапорець.

 3. тепер виходить така ситуація при якій людина з нижчим рівнем гри майже ніколи не виграе у сильнішого. тим самим пропадае непередбачуваність тому люди і грають в покер а не шахи – там кожний може виграти у чемпіона світу.ніхто не буде фінансувати гру – де в 90% випадках виграе сильніший за званням.люди люблять шоу – а простий бліц його дае.додавати час можна тільки в партіях з контролем більше 1 години.Фішер би в гробу перевернувся якби побачив що люди не грають в шахмати фішера а додають час в бліці.

 4. Сашко, ну про шо ти говориш?! В покер йдуть грати не заради самої гри… а заради азарту та грошей. По-друге, в класичних шахах фінансування в десятки разів більше, ніж в швидкі та бліц. Які спонсори??! По-третє, якщо взяти той же бліц 3+2. То разом це менше часу на обдумування ніж 5 хв. Фактично додавання рятує тільки в технічних позиціях мат ферзем поставити, якийсь елементарний ендшпіль виграти – тобто, ті випадки де порядні шахісти здаються. Але ти наводиш 101 аргумент, але так і не спростував той факт, що я сказав вище. Контроль з додаванням вчить грати на позицію, а не тільки чим швидше переключати кнопку… Хочеш грати в шахи сильніше – грай з додаванням часу. Поексперементуй в інтернеті – переконаєшся.

 5. До речі, турнір анонс до якого ми обговорюємо – виграв мій учень, який до цього десь за 1,5 роки всього один раз потрапляв в десятку серед дорослих. Тобто, що при контролі з додаванням в 90% випадках виграє сильніший – це просто цифра з твоєї уяви.

 6. я бачив кілька раз як партію 3+2 грали більше 15 хвилин і всі чекали коли це закінчиться.на рахунок того що грати треба на позицію але не на час то це в серйозні шахи де на обдумування партіі витрачені години і звичайно дуже неприемно коли не вистачае часу.але в цілому шахова партія це як життя.уяви собі 99 процентів людей віддали би всі своі матеріальні блага щоб продовжити на цьому світі але смерть невблаганна – так і тут – нічого не варті фігури якщо вийшов ЧАС.на цьому світі все можна все постаратися отримати але ніхто не може повернути ЧАС.поживеш ще трохи на цьому світі – все зрозуміеш

 7. Олександр, значить це була партія під 200 ходів. Я за свою майже 20-річну шахову практику такого не пам’ятаю, так що вважай – тобі повезло. :))) Ну і ти так говориш, начебто ти за мене не на 5 років старший а на цілих 50..

  П.М. Ти навіть не пробуєш заперечувати той факт, що при контролю з додаванням підвищується якість гри? Ось що саме головне…

 8. при грі 3+2 за 1 хв. можна зробити 15 ходів в обох сторін. тобто 4 хв. – 60 ходів. так як в одному турі граетеся кілька десятків партій то кожного туру в одній з них по любому буде якесь неясне турове чи ферзеве закінчення яке можна грати і більше 100 ходів( тим більше що часто гравці повторюють різні позиціі по декілька раз) тому такі турніри завжди проходять довше ніж при нормальному конторі.на рахунок якості гри – то вона звичайно підвищуеться але це треба тільки дітям які хочуть чогось досягнути. так як при нинішніх шахах іх фінансуванню і т.д. люди з рейтингом до 2550 – ніщеброди а щоб дойти до такого рівня треба немало вкласти праці, грошей і мати хоть якийсь талант( 99% дітей можуть про це забути). тому з вищенаведеного я давно зробив висновок що шахи це спорт а гра. а до гри і мае бути відношення відповідне.

 9. Олександр, ти собі можеш вважати шахи, хоч кінними скачками… це твоя особиста справа. Ну буде в партії 100+ ходів, ну затримається тур на 2-3 хвилини.. в чому проблема??
  Ту тезу яку я вище назвав, що контроль з додаванням підвищує якість гри навіть в бліці… а відповідно і силу гри підвищує – ти тільки підтвердив. Не бачу предмету для суперечки.

 10. та я людина мирна – ні з ким не сперечаюсь. просто сайт тут пісний. тільки редактор все пише і ніхто нічого не відписуе )))

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *