АНОНС: VII традиційний турнір пам’яті Степана Полюляка

полюляк 29 березня відбудеться VII традиційний турнір пам'яті видатного долинянина Степана Васильовича Полюляка. Турнір відбудеться в приміщенні ПК "Прометей" (вул. Чорновола, 18). Контроль часу - 20 хв. на партію кожному учаснику. Запрошуються всі бажаючі. Реєстрація в турнірі до 10:30 год. в день змагання.

Детальніше дивіться положення про змагання...

«ПОГОДЖУЮ»
Директор центру
«Спорт для всіх»
_____ Білянський М.К.
«17» березня 2015 р.
«ПОГОДЖУЮ»
Начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту РДА
____________Димид С.Р.
«17» березня 2015 р.
«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Директор ПК «Прометей»
_____________ Савка О. І.
«17» березня 2015 р.

ПОЛОЖЕННЯ

 про проведення VII традиційного шахового турніру пам'яті Степана Васильовича Полюляка

 І. Мета змагань.

  • Вшанування пам'яті відомого на Долинщині громадського діяча, почесного жителя м. Долина, організатора повалення памятника Леніну в 1990-му році в Долині, політика, лікаря, шахіста;

  • визначення переможця та призерів турніру;

  • популяризація шахової гри в місті Долина та Долинському районі;

  • вдосконалення майстерності та набуття досвіду гуртківців ПК “Прометей”.

ІІ. Терміни та місце проведення змагань.

Змагання проводитимуться за швейцарською системою з обрахунком клубного рейтингу Долинського шахового клубу. 29 березня (неділя) 2015 року в приміщенні підліткового клубу «Прометей» (вул. Чорновала, 18). Реєстрація учасників 29 березня до 10:30. Початок о 11:00. Кількість турів визначиться перед початком змагань (орієнтовно – 7 турів). Контроль часу – 20 хв. кожному учаснику на партію.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.

До участі у шаховому турнірі допускаються всі бажаючі шахісти Долинщини та гості нашого краю. Попередня реєстрація учасників проводиться головою ДШК Кепещуком М. П. за телефоном (099)2025444, або (096)8552425.

ІV. Організатори і керівництво проведенням змагань.

Організаторами турніру виступають: Долинська РДА, РЦ “Спорт для всіх”, Підлітковий клуб «Прометей» та Долинський шаховий клуб. Безпосереднє керівництво проведення змагання покладається на головного суддю (керівника шахового гуртка при ПК «Прометей» – Кепещука Михайла Петровича).

V. Визначення переможців змагань.

1. За кількістю набраних очок; 2. За коефіцієнтом Бухгольца; 3. За результатом особистої зустрічі; 4. За кількістю перемог.

VI. Нагородження переможців змагань.

Переможці змагань нагороджуються грамотами за 1-е, 2-е, 3-є місця серед юнаків, ветеранів та в загальному заліку. За наявності спонсорів переможці отримають грошові винагороди. Організатори залишають за собою право внести зміни в положення і регламент турніру.

Дане положення є офіційним запрошенням на турнір.

 Організаційний комітет

 

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *