Богдан Коцкович переміг в турнірі “Прикарпатська весна”

коцкович_богдан115 березня в ПК "Прометей" відбувся другий тренувальний шаховий турнір "Прикарпатська весна" в якому взяли участь 16 учасників з Гошева, Тяпче, Яворова, Болехова та Долини.
Турнір відбувся за швейцарською системою в 6-ть турів. Контроль часу 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід.
Фото з турніру.
В загальному заліку перемогу здобув Богдан Коцкович, який набрав 5,5 очок з 6-ти можливих. Але не зважаючи на переконливий результат перемога Богданові далася дуже не легко, в передостанній партії проти Олега Романа він мав важку позицію і зумів врятувати нічию  в ендшпілі без пішака.
Другу сходинку з 4,5 очками розділили Олександр Остапів та Олег Роман - кращий додатковий коефіцієнт в Олександра. Олег міг посісти вищу сходинку, але почав турнір з другого раунду.
В групі четверторозрядників та початківців одразу троє учасників набрали однакову кількість залікових пунктів - по 3 очки з 6-ти можливих: Данило Ковалець, Матвій Василишин і Артем Олексюк. Саме в такому порядку вони розташувалися в турнірній таблиці згідно додаткового коефіцієнту. Особливо слід відзначити якісну гру наймолодшого учасника Данила Ковальця, який був близьким до перемоги в партії проти Олега Романа.

Турнірна таблиця:

прикарпатська_весна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *