Чемпіонат Івано-Франківщини з класичних шахів. Зіграно 6 турів

безусМи вже розповідали про передстартові розклади чемпіонату Івано-Франківщини з класичних шахів. Тепер вашій увазі пропонуємо ознайомитись з тим як проходить боротьба на шахівницях.

В стартовому турі всі фаворити здобули перемоги. Єдиної поразки зазнав Андрій Балій (кмс, 2207) від Андрія Бокія (І, 2070). Наш Олександр Безус - І розряд, рейтинг 2021 ( на фото) першу партію грав чорними фігурами проти міжнародного майстра Данила Шкурана (2518) з Івано-Франківська. Результат закономірний і прогнозований - перемога шахіста вищого за класом.

В другому турі фаворити також практично не втрачали очок, за винятком минулорічного чемпіона області Всеволода Ритенка ( кмс, 2303) який зіграв в нічию з Олександрою Касапчук та Мирона Зінича (кмс, 2225) з Богородчан, який поступився Євгену Трушаку ( І розряд, 2078) з Рогатина. Олександр Безус переміг Володимира Риндича ( І розряд, 1941).

Справжня боротьба на турнірі розпочалась з третього туру. Втрат зазнали одразу декілька фаворитів. Ігор Кобилянський (мф, 2821) з Івано-Франківська  не зумів переграти Романа Давимуку (кмс, 2345) з Коломиї - нічия. Андрій Шанковський (2498) з Солотвино зіграв в нічию з Володимиром Зінченком (кмс, 2167). Ігор Мельник (кмс, 2369) поступився Євгену Трушаку. Таким чином після 3-ох турів з 100-% результатом таблицю очолили Данило Шкуран та Євген Трушак. На пів очка позаду розташувались одразу п'ятеро  шахістів: Шанковський, Кобилянський, Давимука, Зінченко, Ритенко. Олександр Безус програв Віталію Стасюку (кмс, 2162).

В четвертому турі в партії лідерів між Данилом Шкураном та Євгеном Трушаком перемогу здобу Данило, що дозволило йому одноосібно з 4-мв очками з 4-ох можливих очолити турнірну таблицю. В партіях переслідувачів Кобилянський - Ритенко та Шанковський - Давимука було зафіксовано нічиї, Зінченко поступився Мельнику. Таким чином лідер турніру відірвався на одне очко від решти учасників. Олександр Безус не зумів переграти Мирона Людкевича ( І розряд, 1955) і після 4-ох турів в активі мав тільки 1,5 очки.

В п'ятому турі Данило Шкуран зазнав поразки від Ігора Кобилянського. Також завдяки перемогам в своїх партіях лідера наздогнали Андрій Шанковський, Ігор Мельник, Роман Давимука та Петро Ванджурак (кмс, 2151) в активі яких було по 4 очки з 5-ти можливих. Чергової поразки зазнав Олександр Безус, який поступився Богдану Лобачуку (1 розряд, 1955).

В шостому турі центральною партією була гра між Шанковським та Шкураном, в якій перемогу здобули білі. Також перемоги білими здобули Кобилянський та Мельник відповідно над Ванджаруком та Давимукою. Таким чином трійку лідерів після 6-ти турів склали: Шанковський, Кобилянський та Мельник, які набрали по 5 очок з 6-ти можливих. На одне очко відстає група з 10-ти шахістів: Шкуран, Давимука, Трушак, Шахов, Ванджурак, Луців, Стасюк, Зінченко, Зінич, Хованець. Олександр Безус чорними фігурами здобув перемогу над Віталієм Семчуком (кмс, 1949) і з 2,5 очками в активі посідає 27-му сходинку в турнірній таблиці.

Завтра, 15 березня, останній день змагань.


Comments

Чемпіонат Івано-Франківщини з класичних шахів. Зіграно 6 турів — 1 коментар

  1. Pingback: Чемпіонам Івано-Франківщини з класичних шахів став Данило Шкуран | Шахова Долина | Шахова Долина

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *