Долиняни в товариському матчі перемогли Рожнятів

шахи226 квітня в Будинку Культури  смт. Брошнів-Осада відбувся товариський матч збірних Долинського та Рожнятівського районів на 9-ти дошках. Учасники на кожній дошці грали між собою по дві партії. Команди були приблизно рівної сили, господарі навіть мали незначну перевагу в середньому рейтингу гравців команди - 1972 в Рожнятова проти 1935 в Долини. Результати перших партій тільки підтвердили цю думку: 3 перемоги за рожнятівцями, 3 нічиї та 3 перемоги долинян.

Дошка Гравець Результат Гравець
1 Самійлів Ігор (2064) 1 — 0 Дяків Василь (2051)
2 Марчук Мирослав (2055) 1 — 0 Батіг Василь (2061)
3 Остапенко Леонід (1981) 1/2 — 1/2 Ваньчак Ігор (2031)
4 Вінтон Мар'ян (1959) 0 — 1 Коцкович Василь (2008)
5 Прокопів Юрій (1953) 1/2 — 1/2 Мельник Тарас (1979)
6 Труняк Василь (1940) 0 — 1 Свястин Ігор (1972)
7 Рибчак Юрій (1891) 1/2 — 1/2 Семків Володимир (1760)
8 Парфенов Володимир (2034) 1 — 0 Слобода Микола (1750)
9 Вишневський Ярослав (1811) 0 — 1 Братішко Петро (1810)
41/2 — 41/2

В другій частині матчу боротьби не вийшло. Долиняни перемогли з переконливим рахунком 7:2.

1 Самійлів Ігор (2064) 0 — 1 Дяків Василь (2051)
3 Остапенко Леонід (1981) 0 — 1 Ваньчак Ігор (2031)
5 Прокопів Юрій (1953) 1 — 0 Мельник Тарас (1979)
7 Рибчак Юрій (1891) 0 — 1 Семків Володимир (1760)
8 Парфенов Володимир (2034) 0 — 1 Слобода Микола (1750)
2 — 7

Загальний рахунок матчу 6 1/2 - 11 1/2. По дві перемоги нашій команді принесли Ігор Свястин, Василь Коцкович та Петро Братішко.