Долиняни взяли участь в турнірі на Стрийщині

шахи1В с. Угерсько (Стрийський р-н., Львівської обл.) відбувся другий етап відкритого кубку місцевого шахового клубу в якому взяли участь 52 шахісти переважно з Львова, Стрия, Дрогобича, Пустомитів, Миколаєва та Долини. Турнір проводився за швейцарською системою з обрахунком міжнародного рейтингу. Контроль часу - 15 хвилин на партію кожному учаснику. Долинщину в цих змаганнях представляли кандидат в майстри спорту Михайло Кепещук та другорозрядник Петро Братішко. Також в турнірі взяв участь першорозрядник Василь Коцкович, який останнім часом успішно виступає на змаганнях в Долині.

Нажаль, Михайлові Кепещуку, який двічі перемагав на цьому турнірі минулого року перемогти втретє не вдалось. Перед останнім туром наш шахіст поділяв першу сходинку в турнірній таблиці з результатом 5 очок з 6-ти можливих ( +4 =2 -0). Вирішальною в боротьбі за першу сходинку була партія останнього туру з Йосипом Грицинюком з Пустомитів.

Поразка відкинула Михайла на 6-ту сходинку, тоді як нічия давала поділ першого місця, а перемога - чисте перше місце.

Успішним можна вважати виступ  Василя Коцковича з Болехова, який набрав 4,5 очки з 7-ми можливих і посів підсумкову 13-ту сходинку.

Петро Братішко в окремих партіях показував доволі пристойний рівень гри і після 5-ти турів в його активі було 3 очки з 5-ти можливих. Однак в двох останніх турах він поступився вищим за класом суперникам, що відкинуло його на 29-те місце. Однак не зважаючи на невдалий фініш, Петрові вдалось зайняти третє місце серед юнаків до 14-ти років.

А перемогу в турнірі з результатом 6 очок з 7-ми можливих здобув Йосип Грицанюк з Щирця (Пустомитівський р-н.). Другу сходинку з результатом 5,5 очок з 7-ми можливих розділили одразу четверо шахістів: Данило Масляк (Пустомити), Яків Дунаєр (Стрий), Микола Кириченко (Львів), Роман Пристай (Стрий). Саме в такому порядку вони розташувались в підсумковій турнірній таблиці.