Дві перемоги долинян в Сухедньові

Долинський шаховий клуб16 та 17 липня в польському містечку Сухедньов ( Неподалік міста Кельце) в рамках традиційного шахового фестивалю "PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH" відбулися турніри з швидких та блискавичних шахів. В цьому турнірі взяли участь два кращих шахісти Долинщини Петро Голубка та Михайло Кепещук.
В перший день фестивалю проходив турнір з блискавичних шахів. Швейцарська система в 13 турів, контроль часу - 5 хвилин на партію. Обидвоє долинян стартували не зовсім впевнено. Так Петро вже в другому турі втратив пів очка, а Михайло в четвертому турі зазнав поразки. В 5-му турі долиняни зустрілись в очній партії, яка проходила за ініціативи Михайла, але завершилась в нічию. Далі Михайло Кепещук здобув 7 перемог поспіль, але заради справедливості в двох з них наш шахіст міг програти. Нічия в останньому турі - зафіксувала Михайлову перемогу в турнірі з результатом 11 очок з 13-ти можливих. Петро грав гірше, поступився в партії 6-го туру, зіграв в нічию в 10-му турі і в підсумку з результатом 10,5 очок посів другу сходинку. Стільки ж міг набрати його конкурент, але у вирішальні партії останнього туру поступився Андрію Матвійчуку з Новояворівська.
Детальніше з турнірною таблицею та результатами турніру з блискавичних шахів можна познайомитись на сторінці турніру http://www.chessarbiter.com .

Наступного дня проходив турнір з швидких шахів. Швейцарська система в 9-ть турів, контроль часу - 15 хвилин на партію. Тут рівних не було Петру Голубці, який здобув 6 перемог в перших шести турах ( зокрема в 4-му турі переміг Михайла Кепещука) і в трьох заключних турах вже просто "розписував" нічиї. Михайло Кепещук після поразки в четвертому турі від Петра зіграв в нічию у 5-му турі, після чого фінішував 4-ма перемогами. Найбільш складною була перемога в останньому турі з прямим конкурентом за другу сходинку, де Михайлові довелося довго захищати гіршу позицію. В результаті обидвоє долинян набрали по 7,5 очок. Додатковий коефіцієнт значно кращий у Петра Голубки, тому він і став першим.

Детальніше з турнірною таблицею та результатами турніру з швидких  шахів можна познайомитись на сторінці турніру http://www.chessarbiter.com .
Партії двох турнірів гралися на електронних шахівницях, тому після того. як їх викладуть в доступ організатори партії можна буде переглянути всім охочим.

Наші вітання переможцям!


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *