Фінал чемпіонату України – 2017. Голубка та Онищук зіграли в нічию

житомирПідходить до завершення фінал чемпіонату України з класичних шахів який відбувається в м. Житомир. В 9-тому турі центральною партією була гра між двома прикарпатськими шахістами Петром Голубкою та Володимиром Онищуком. В дебюті гри Володимир зумів вирівняти шанси, а в міттельшпілі навіть отримати деяку ініціативу, але партія завершилася в ендшпілі де білі поставили не пробивну стійку - нічия. Такий результат більше на руку Володимиру Онищуку, який йде на першому місці  зберігає перевагу на 0,5 очка в турнірній таблиці від Петра Голубки.
В інших партіях туру були зафікосвані наступні результати: Неверов-Гриньов 0-1; Шевченко-Вовк ½-½; Гасанов-Бернадський ½-½; Фролов-Ковчан 0-1;  Олексієнко-Випханюк 1-0.
Чемпіонат_України_9

В чемпіонаті залишилось зіграти ще два тури. Завтра Петро Голубка гратиме чорними фігурами проти Олександра Ковчана з Харкова, а Володимир Онищук білими гратиме проти Михайла Олексієнка з Львова. Пряму трансляцію партій чемпіонату України можна дивитись на сайтах: https://live.chessbase.com , або www.chessbomb.com . Початок трансляції щодня о 15:00.
Також за турніром можна спостерігати на сайті Федерації шахів України.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *