Командний чемпіонат Долинщини- 2018. Результати по шахівницях

командні_шахиВ відкритому командному чемпіонаті Долинщини - 2018 взяли участь 8 команд за які зіграли 24 учасники. Пропонуємо вашій увазі результати кожного з учасників по шахівницях.

Перша шахівниця. Беззаперечним фаворитом на першій шахівниці був міжнародний майстер Петро Голубка, який грав за команду свого селища. Петро без зайвих проблем розібрався з своїми суперниками і з результатом 7 очок з 7-ми можливих і посів першу сходинку. Другу сходинку посів Марко Дубенський який захищав кольори "Вигодського лісгоспу". Марко зазнав єдиної поразки від Петра Голубки та зіграв в нічию в першому турі з Василем Труняком та здобув 5-ть перемог. Третю сходинку посів Ігор Самілів який зазнав двох поразок від Голубки та Дубенського, а в решті партіях здобув перемоги та набрав 5 очок.
Screenshot_3
Друга шахівниця. Рівна боротьба точилася на другій шахівниці. Першу сходинку з результатом 5 очок з 7-ми можливих розділили Євген Малета з "Вигодського лісгоспу" ( поразки від Грицая та Ваньчака) та Роман Грицай з НГВУ "Долинанафтогаз" ( поразка від Стецьковича та дві нічиї з Марчуком та Остапенком). Оскільки в особистій зустрічі перемогу одержав Роман - саме він став переможцем, Євген - другий. Третю сходинку посів Стецькович Ігор який виступав за команду свого села Витвиці ( поразки від Ваньчака і Малети та нічия з Остапенком) з 4,5 очками в активі.
Screenshot_4
Третя шахівниця. Рейтинг-фаворитом на третій шахівниці був Петро Братішко, який грав за команду "Вигодсього лісгоспу". Проте мало хто сподівався, що Петро настільки легко зможе перемогти всіх своїх суперників - результат 7 очок з 7-ми можливих і одноосібне перше місце. Другим став Михайло Любко з команди долинського "Колоса", який набрав 5 очок ( поразка від Братішка та нічиї з Коцковичом та Тишківським). Третім став Василь Коцкович з 4 очками в активі ( поразки від Вишневського та Братішка, нічиї з Любком та Солдатом).
Screenshot_5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *