Королівський турнір

дубенський224 лютого в ПК «Прометей» відбувся 14-й традиційний «Королівський турнір» з швидких шахів пам’яті Ростислава Короля – вчителя, заслуженого тренера, майстра спорту з  спортивного орієнтування. Також Ростислав Король був сильним першорозрядником з шахів. Турнір проходив за швейцарською системою в 7 турів по 16 хвилин кожному з учасників на обдумування в одній партії.

На старт турніру вийшов 21 учасник з Брошнева, Рожнятова, Голиня, Болехова та Долини. З перших турів лідерство захопили кандидат в майстри спорту Михайло Кепещук та першорозрядник з двома кандидатськими балами Марко Дубенський. В 4-му турі очна дуель між ними завершилась нічиєю. На фініші обидва шахісти набрали однакову кількість очок  - 6,5 з 7 можливих. Та оскільки в очній зустрічі Марко грав чорними фігурами, тому перемога в турнірі дісталась саме йому. За третю сходинку точилась не менш вперта боротьба, яку виграв першорозрядник з Болехова Олександр Безус, який набрав 5 очок з 7 можливих, та на 0,5 очка випередив Василя Батога.

Також в турнірі було відзначено кращих юнаків. Серед хлопців до 18-ти років найкраще виступили другорозрядники Кучабський Артур (ЗОШ № 5, 11 клас) та Святослав Кузьмин (ЗОШ № 7, 10 клас), які набрали по 4 очки з 7 можливих. Між собою вони не зустрілись, тому їм довелось грати додаткову партію, в якій переміг Артур. Серед хлопців до 14-ти років також двоє шахістів показали однаковий результат 3 очки з 7 можливих – це Філіп Оскар (ЗОШ № 6, 6 клас) та Андрій Гаврилишин (ЗОШ № 4, 3 клас).  В додатковій партії переміг Оскар.

По завершенню турніру відбувся бліц-матч між Долинським і Рожнятівським районами. Перемогли долиняни з рахунком 12:4. За долинян виступали – Марко Дубенський ( 3 перемоги), Василь Батіг (3 перемоги), Олександр Безус (4 перемоги) та Ігор Святківський ( 2 перемоги).