Олександр Безус виступить у фіналі чемпіонату області

безусСьогодні, 27 лютого в м. Івано-Франківську розпочинається фінал чемпіонату Івано-Франківської області з класичних шахів. Право на участь в фіналі чемпіонату області мають: міжнародні та національні майстри спорту, кандидати в майстри спорту та 15 шахістів з пів-фіналу чемпіонату області.

Провідні шахісти Долинщини Петро Голубка ( міжнародний майстер), Михайло Кепещук та Євген Малета ( кандидати в майстри) з різних причин не візьмуть участі в чемпіонаті. Проте, без представництва на головному змаганні області Долинський шаховий клуб не залишиться. Право на участь в фіналі здобув першорозрядник Олександр Безус з Болехова, який в пів-фіналі чемпіонату області набрав 5,5 очок з 9-ти можливих ( +4 =3 -2) і посів 12-ту сходинку.
Звичайно Олександрові важко буде конкурувати з кращими шахістами Івано-Франківщини, однак сподіваємося на його гідний результат.


Comments

Олександр Безус виступить у фіналі чемпіонату області — 3 коментарі

  1. Півфінал області слід відмінити так як і так всі бажаючі які заплатили трохи більший внесок грали у фіналі.А сам фінал – просто позорище – такого слабого складу давно уже не було – що свідчить що люди уже цими шахами наілися. Люди грайте у шахи Фішера – за ними майбутне.

    • Сашко, було би відповідне фінансування, то й учасників було б вдосталь. Наприклад поїхати з Долини на цей чемпіонат коштувало б щонайменше 600-700 грн. Тобто, треба бути забезпеченою людиною, щоб приймати участь в чемпіонаті області. Тому грали Франківськ та околиці. Зробили би пів-фінал загальний, і 12 кращих грають в фіналі по коловій системі. При цьому забезпечити призовий фонд, щоб зацікавити якщо не Онищука то хоча б Голубку, Шкурана та інших кращих шахістів області. А без грошей – є як є.
      Шахи Фішера на сьогодні це порожняк. Шведки і то цікавіше. 🙂

  2. років 20 назад всі фінали були за коловою системою 12 чоловік. та я про те що з самого франківська дуже мало людей грало

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *