Петро Братішко переміг в фіналі турніру до Дня захисту дітей

братішко301 червня в місті Долина відбувся фінальний турнір присвячений міжнародному Дню захисту дітей.  В фінальній частині грали вісім кращих шахістів, які здобули це право в відбірковому турнірі, що проходив днем раніше. За перемогу в турнірі по коловій системі змагались: 4 першорозрядники (Петро Братішко, Валентьин Прокоф'єв, Анастасія Мокрецька та Антон Безрукий), 2 другорозрядники ( Андрій Гаврилишин та Андрій Коваль), 2 третьорозрядники ( Іліана Данилів та Владислав Якимів). Контроль часу: 10 хвилин на партію + 10 секунд за кожен зроблений хід кожному учаснику.

Переконливу перемогу в фінальній частині здобув долинянин Петро Братішко, який переміг в 6-ти партіях і тільки в партії першого туру проти Антона Безрукого зіграв у нічию. Незважаючи на переможну ходу Петра, першу сходинку йому вдалось завоювати тільки в останньому турі.

Вирішальною партією за розподіл призових місць була гра між Валентином Прокоф'євим та Антоном Безруким. Валентин з дебюту володів ініціативою і мав кращу позицію, але допустився грубої помилки, і краща позиція стала в Антона. Закінчення з зайвим конем при турах, проти двох зв'язаних пішаків на ферзевому фланзі - вигравалось. Однак Антон грав пасивно, і пішаки суперника дійшли до шостої горизонталі. Прийшлось віддавати коня, і грати гірше турове закінчення, яке Антону врятувати не вдалось.

Не зважаючи на поразку Антон залишився на другій позиції з результатом 5½ очок. Валентинові ж вдалось наздогнати Анастасію Мокрецьку, якій він поступився в партії першого туру. Двоє калушан набрали по 5 очок, але коефіцієнт Бергера кращий в Валентина, тому він третій, Анастасія - четверта.

Серед учасників другої половини турніру варто виокремити гру Андрія Коваля. Андрій міг перемогти в партіях з Антоном Безруким та Петром Братішком, не програти Валентину Прокоф'єву, але в усіх цих партіях його підвела техніка гри в ендшпілі. Андрій Гаврилишин зіграв в свою силу. Іліана Данилів після прикрої поразки в третьому турі від Андрія Коваля, в останніх чотирьох партіях не змогла налаштуватись на боротьбу. Владислав Якимів може занести собі сам факт потрапляння в фінальну частину турніру.

Фотозвіт з турніру на наших сторінках в соціальних мережах Фейсбук та Вконтактє.

Турнірна таблиця:

Місце Гравець Рейт. Місто Очки ЗБ Рейт+/-
1 Братішко Петро  1949 Долина  6½​ 18,75 24,8
2 Безрукий Антон  1879 Болехів  5½​ 14,25 17,1
3 Прокоф'єв Валентин 1933 Калуш 5 11,50 -4,3
4 Мокрецька Анастасія 1937 Калуш 5 11,00 -4,7
5 Гаврилишин Андрій  1642 Долина  3 3,00 7,4
6 Коваль Андрій  1571 Долина  2 1,00 -6,4
7 Данилів Іліана  1526 Раків  1 0,00 -30,6
8 Якимів Владислав  1335 Вигода  0 0,00 -29,0

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *