Петро Голубка – чемпіон України з шахів

голубка805-17 грудня в Житомирі проходив фінал 86-го чемпіонату України з класичних шахів серед дорослих. В фіналі грали 12 учасників з Львівської, Київської, Харківської, Чернівецької, Житомирської та Івано-Франківської областей  грали за коловою системою. З перших турів лідерство захопили два прикарпатських шахісти: міжнародний майстер Петро Голубка з смт. Вигода Долинського району та міжнародний гросмейстер Володимир Онищук з Івано-Франківська. В підсумку 12-ти денної боротьби обидва прикарпатці набрали по 8 очок і поділили 1-2 сходинку. Очна партія між суперниками завершилася в нічию, а от додатковий показник - кращий в Петра Голубки!
Шахова громада Долинщини уважно слідкувала за он-лайн трансляціями з Житомира, вболівала за свого земляка і щиро вітає його з перемогою!

Підсумкова_таблиця_чемпіонату_України_2017

2 Відповісти на “Петро Голубка – чемпіон України з шахів”

  1. Молодець, Петре!!!Вітаємо Тебе з перемогою!!!Ми, шахісти Вигоди, неймовірно раді, що Твоя наполегливість, упертість у вивченні цієї мудрої древньої гри привели до ВЕЛИКОЇ вершини – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ!!! А тепер згадаймо його тренерів. Його основний тренер -ГОЛУБКА ПЕТРО!!! Так, так, власне, Петро сам весь час працював з книжками і комп’ютером!!! Вперше з шахами його познаайомив дідусь Володимир Семків у 5 років. Потім його тренувала Наталія Голубка – його мама( жиливони тоді у Болехові). Коли відкрився у Вигоді шаховий клуб то продовжив його вчити Пицків Ігор (скоро клуб закрили). Найбільшу школу гри у шахи пройшов Петро з шахістами Вигоди, бо що неділі впродовж 12років у школі під орудою дідуся проводились шахові змагання між любителями шахів.Дещо його довчив Іван Мазуркевич – тренер Долинського шахового клубу , коли їздив з ним на змаганнх (різні місцеві), а також тренер Івано-Франківського ШК п. Кобилянський . Останнім часом йому допомагав теперішній тренер Долинського ШК Кепещук Михайло. Між іншим у переможця з Росії на міжнародному турнірі у ЮГОСЛАВІЇ (86 учасників) були два тренери , мама і 2 ноутбуки, а з Перусем (12 років) була тільки його мама (зайняв 4-те місце!!!) Осанна наполегливим і розумним!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *