Петро Голубка переміг на турнірі в Швеції

голубка_швеціяЗ 24 по 28 червня в місті Вісма (Швеція) відбувся майстрівський шаховий турнір в якому взяв участь наш краянин, міжнародний майстер з шахів Петро Голубка.

Десять учасників з Швеції, Данії, Норвегії, Фінляндії, Іспанії, Індії та України в турнірі за коловою системою визначали переможця турніру. Контроль часу: 1 год. 30 хв. на партію + 30 секунд за кожен зроблений хід кожному учаснику.

Не зважаючи, що в стартовому листі Петро займав тільки 5 сходинку по рейтингу, вже з перших турів він зробив серйозну заявку на перемогу в турнірі - перемагаючи кожного свого суперника. Після 7-ми зіграних турів Петро Голубка здобув 7 перемог і достроково, за 2 тури до фінішу став переможцем. Що правда на фініші наш шахіст трохи збавив тем набравши 0,5 очка в двох партіях, однак жодного вирішального значення ці партії не мали. Детальніше з результатами турніру можна ознайомитись на сайті http://chess-results.com.Також на сайті http://www.chessdom.com можна переглянути партії Петра Голубки.


Comments

Петро Голубка переміг на турнірі в Швеції — 1 коментар

  1. Молодчина Петро!!! Важко йому самому без менеджера чи якоїсь іншої допомоги в відкротті візи, в пошуку турнірів, в пошуку шляху і транспорту та білетів для поїздки і готелів та бронювання в них місця на проживання. Та і не може він собі позволити приїхати на турнір хоча б на день раніше, для адаптпції. Все він робить сам!!! Я його дідусь, навчив його робити перші ходи в цій чудовій грі, а далі мама вчила як працювала лікаркою в Болехові, потім 1 рік уже школярем в шаховому клубі Вигоди. Та найбільше він навчився на турнірах шахістів Вигоди, що традиційно проводились щонеділі у Вигодській школі у моїм кабінеті 17. Без особистих тренерів самотужки з шахової літератури, днями студіюючи її, він практично досяг такої майстерності!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *