Петро Голубка продовжує вдало виступати на турнірі в Швеції

мельнликеПетро Голубка виступає на міжнародному шаховому турнірі в Швеції. Про чотири стартові тури турніру ми вже розповідали читачам нашого сайту. 11-12 серпня відбулись ще три тури в яких Петро набрав 2 очки ( +1 =2 - 0) та продовжує поділяти другу-третю сходинку.

В п'ятому турі Петро грав чорними фігурами проти шведа Інгвара Андреасона (2356). В дебюті Реті наш шахіст не мав проблем, однак пізніше грав не зовсім точно і потрапив під сильну атаку суперника, пройшов через програну позицію, проте суперник також діяв не точно і в підсумку змушений був рятуватись вічним шахом. Нічия.

В шостому турі Петро Голубка грав білими проти  шведа Тома Рудстрома (2380). В цій партії Петро обрав Королівський гамбіт, який не часто зустрічається в партіях шахістів високого рівня, а 3-й хід Петра Фе2 мабуть взагалі здивував суперника. Несподіванка дала свій ефект через кілька ходів. Петро заволодів ініціативою провів ефектний тактичний удар і в кінцівці парті\ виграв королеву. На 29-му ході супрник здався. 1-0.

В сьомому турі Петро грав з лідером турніру шведом Філіпом Лінгреном (2401). Петро грав чорними і на 1-й хід суперника d4 - обрав Новоіндійський захист, в якому без проблем вирівняв гру. На дошці швидко розмінялись фігури і на 26-му ході суперники підписали мирову. Нічия.

Детальніше про турнір можна подивитись на сайті chess-results.com.

Партії Петра можна переглянути на офіційному сайті турніру SS Manhems Schackvecka.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *